Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy mostanság a lányok egyre inkább ki akarják erőszakolni a dicséreteket, bókokat?

Figyelt kérdés

A környezetemben egyre több lányon veszem észre, hogy állandóan azt bizonygatja, hogy ő milyen szép, milyen jó és szinte erőszakkal ki akarja csikarni a dicsérő szavakat.


1.Aki rendben van magával belül, az nem hiszem, hogy állandóan ezt bizonygatná, hiszen, ha tudja belül,hogy szép és jó akkor nem vár el állandó visszajelzést.


2.Miért jó az egy nőnek, hogyha csak azért dicsérik meg mert ő azt kierőszakolta vagy kizsarolta?


Sokszor tényleg azt látom, hogy a nőknek mindegy, hogy igaz vagy nem igaz a lényeg csak az, hogy azt hallják amit hallani akarnak.


Komolyan érdekel, hogy ti is tapasztaltatok-e ilyet és mi a véleményetek erről?


28F



2018. ápr. 7. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Menj fel egy társkeresőre és meg tudod..
2018. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van, akinek ennyi elég.
2018. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ti itt egyfolytában a nőket szidjátok, mert a kis érzékeny lelketek megbántották, de persze ti férfiak különbek vagytok, de egyébként nyugodtan lehet menni pasizni is, ha ennyire undorodtok már a nőktől. :)
2018. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Diavolino44 ***** válasza:
80%

Azert akarja kieroszakolni, mert nehezen tud megbekelni azzal a gondolottal, hogy van aki azert kapja, mert tenyleg csinos/szexi/ figyelemfelkelto stb. S nem akar alarendeltnel lenni. Hisz olyan korban elunk ahol a belso enkep a kulso viszacsatolasbol taplalkozik.

Nem veletlen, hogy a felnovekvo generacio , de ez mar a fiukra is igaz, selfie es fenykepezes maniaban szenved. Tobb kepet csinal egy 16 eves lany magarol es a kornyezeterol egy het alatt, mint egy fotomuvesz a kilencvenes evekben.

Legyen minel tobb visszacsatolas, hogy szamit a jelenlete.

2018. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Na a kedves kérdező micsoda ötletet adott nekem, megyek be is fizetek azonnal egy ilyen önismereti tréningre, mert nekem erre igazán nagy szükségem van. Hiszen ezt annyira magamra vettem, hogy nem is tudom elképzelni hogyan fog tovább folytatódni az életem. :)
2018. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon helyes, látod tudsz te ha akarsz, néha hallgatsz a másikra és megfogadod a bölcs tanácsát.


Örülök, hogy tudtam segíteni ;)

2018. ápr. 8. 00:12
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

1. lépésként teremts egy olyan társadalmat, ahol a nő első számú pozitív tulajdonságának a szépsége van tartva (ha más jó tulajdonsága van, vagy vannak érdemei azok is csak akkor számítanak, ha mellettük szép is) 2, lépésként méltatlankodj, amiért a körülötted lévő nők szeretnének ennek megfelelni.


A másik oldalról meg ennyi erővel dunát lehetne rekeszteni az olyan férfiakkal, akik agyon erőltetik a vicceskedést, aztán megharagszanak, ha nem nevetsz; elismerést várnak azért, mert meg tudnak csinálni valami kicsit is fizikai erőt igénylő feladatot, amit te is meg tudtál volna csinálni nőként; önként vállalkoznak a nemes feladatra, hogy "elmagyarázzanak" neked részletekbe menően valami hülyeséget, de olyan okító stílusban, amivel egy férfi társukat sem illetnék. Mindezt azért, mert ti nem a szépséget kaptátok életcélnak, hanem a személyiséget és az intellektust.


Mindkét nem tud rohadtul idegesítő lenni, de nagyrészt nem a mi hibánk...

2018. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

9-es azért halkan megjegyezném, hogy könnyű úgy szebbnek lenni, hogy a nők agyon festhetik magukat,bármilyen színű ruhát felvehet, agyon műttethetik magukat, magyarul nagyon sok olyan segédeszközt, szolgáltatást vesznek igénybe a szépség eléréséért amit egy férfi nem vesz igénybe mert nem érdekli, sajnálja rá a pénzt vagy mert így is meg van elégedve magával.

Eleve egy nő sokkal többet költ a szépség elérésére mint egy férfi, így azért könnyebb szebbnek lenni.


Sok nő mind ezt a férfi pénzén teszi..

2018. ápr. 8. 00:34
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
A 10- hozzászólásod úgy értelmetlen hülyeség, ahogy van.
2018. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

11-es akkor kövezz meg érte :)


De azzal vitatkozni, hogy a nők sokkal többet költenek a szépségük elérésére mint a férfiak, hát nem tudom..

2018. ápr. 8. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!