Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért olyan eszméletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért olyan eszméletlen fontos, hogy jól nézzenek ki, ápoltak, csinosak, divatosak legyenek és mindenki őket bámulja?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Mert te nem örülnél neki ha minden nő téged bámulna?
2018. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem minden nőnek fontos, legalábbis nem eszméletlen fontos. Szerintem mondjuk mindkét nemtől elvárható, hogy ápolt legyen, hozza ki magából a maximumot.

Én nem érezném jól magam igénytelenül. Nem azért adok magamra, hogy mindenki megbámuljon, sőt, nem szeretem ha bámulnak.

2018. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert ezt nevelték beléjük gyerekkoruk óta. Sajnálom is őket emiatt.
2018. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, számodra ezek pontosan mit jelentenek, de nekem fontos, hogy jól nézzek ki, vagyis ne legyek sovány vagy kövér, rendszeresen sportolok, és így jól érzem magam a bőrömben, elsősorban magamért csinálom, nem mások miatt, ráadásul a családomban a hízásra és soványságra való hajlam egyaránt jelen van és pontosan ismerem ezeknek az egészségügyi kockázatait, tehát nekem ez is egy ok.

Ápoltság, hát nézd, emberek közé járok, és nem akarok úgy helyet csinálni magamnak a buszon, villamoson, metrón, hogy bűzlök, meg a munkahelyemen is lenne az ápolatlanságból problémám. Nem félek összekoszolni magam, ha olyan a helyzet, túrázás, házimunka, felújítás, vagy egy olyan buszos utazás, ahol nincs szállás, csak buszon alvás, de azért ezek adott helyzetek.

A divatot nem szoktam figyelni, azt viselem, ami nekem tetszik, ha véletlenül divatos, akkor ez van, ha nem, akkor sem érdekel, hordtam én trapézgatyát a legnagyobb csőnaci dömpingben is, amikor ciki volt a trapéz, de nekem az volt a kényelmes. Nem szoktam figyelni, hogy mindenki bámul-e. Van, akitől örülök a kiemelt figyelemnek, de az egyedi eset.

2018. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem minden nőnek fontos ez, mert van, akit ez nem érdekel. De azért jó az, ha az alap igényesség, ápoltság meg van, csak nem kell túlzásba esni. Én is sokat foglalkozok a külsőmmel, sportolok is stb., de én ezt magam miatt teszem, mert így érzem jól magam, nem azért, hogy mindenki engem nézzen.

Egyébként miért lenne baj az, ha ha valaki ad magára és foglalkozik a külsejével?! Talán inkább legyünk igénytelenek?

2018. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

2naponta kérdezitek ugyanazokat a f...szságokat....

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Mindig az a baj, ami van.

Nem kell ám mindenben a hibát keresni, és magyarázatokat kutatni mindenre.

Az őrületbe kerget ez az örök elégedetlen világ...

2018. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem erre nem azért van szükségem, hogy mindenki engem bámuljon, hanem mert így érzem magamat jól a bőrömben.
2018. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Én mondjuk csak azt szeretem ha látom, hogy tetszek akárkinek mikor országúti biciklizek, mert jót tesz az önbizalmamnak
2018. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Én exem azt mondta mindig hogy nekem akar tetszeni.

Amikor ott voltam nem volt rajta smink, ahogy lementünk a boltba egyből felkerült az alapozó:D

2018. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!