Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit keres egy fiatal lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keres egy fiatal lány egy apja korabeli pali mellett?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A nyugdijt.
2018. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az apja.
2018. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eltartatja magát az öreggel!
2018. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?
2018. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Örök boldogságot, igaz szerelmet. Ja nem.
2018. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos oka van,én is voltam már igy,sokkal fiatalabb csajjal..39F
2018. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Apakomplexus, tipikus esete, amikor a nőnek nem volt ott az apja az életében, vagy éppen ott volt csak elitta a teljes családi bevételt. Ismertem ilyen nőket, mindegyiknél kivétel nélkül a családi háttér okozta azt hogy idősebb férfit "kapjon el". Valamivel pótolni kell az apafigura szerepét és mivel felnőttként ezt akár egy 15(+) évvel idősebb férfi képében találja meg, így vele is jön össze.


Én személy szerint nem ítélem el, működő kapcsolat lehet. Azonban érdemes belegondolni, hogy az évek előrehaladtával a korkülönbség valószínűleg egyre fájóbb méreteket ölt a nő számára. 25 és 45 még oké, de mi lesz később? 50-70? Vagy éppen ha nagyobb az alap korkülönbség? Ha hosszútávra tervez valaki, akkor szerintem ez nagy hátrány, de kinek mi az igénye...


Bár nem ítélem el, hiszen mindenkinek szíve joga, hogy kivel jön össze. Azonban számomra furcsa, hiszen régebben nem volt ennyire divat. Ahogy telnek az évek, egyre nehezebb párt találni, és nem csak ezért, hanem mert felborult szinte minden a világban, ami eddig volt.

2018. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Alkalmanként 10 rugót. 🙂
2018. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az jutott éppen.
2018. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, de fizetnék én is ilyen lányt. 33F
2018. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!