Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted van értelme egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted van értelme egész életedben egyedül élni?

Figyelt kérdés

Nem magányosan, hanem egyedül.


Ha igen/nem, miért?



2018. ápr. 16. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van.

Mert tapasztalok, fejlődök, élvezek.

2018. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Egesz életedben nincs. 1-2 evet nagyon jo egyedül élni, legfőképp fiatalkorban (egyetemistaként vagy kezdő dolgozó emberként), mert sok mindent tapasztalat, önállóvá válsz, ráadásul azt csinálsz es ugy ahogy akarsz. Azonban több időre en nem ajánlanám, konnyu beleszokni az egyedulletbe es aztán nagyon nehéz megszokni valakit magad mellett amikor ugy alakul.

En jelenleg egyedül elek, masfel éve, nagyon jo, de azert egesz életemben nem szeretnem semmiképpen.

20/L

2018. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Miért kéne megszoknom mást, ha nem akarok mással élni?
2018. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

„A boldogság akkor az igazi, ha megosztjuk valakivel.”


Chris McCandless, Út a vadonba c. könyv & film

2018. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze. Rengeteg fontos dolog van az életben, amiben ki lehet teljesedni, a párkapcsolat szerintem pont egy huszadrangú dolog az életben, anélkül is bőven lehet boldog az ember, tele célokkal.
2018. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nem csak egy párkapcsolatban lehetek boldog. Egyedül azt sajnálnám, ha soha nem találnék magamhoz illő férfit, hogy nem lehet saját családom, de túl tudnám tenni magam rajta, ha így hozná a sors. Igazából eddig szinte egész életemben egyedül voltam, a suliban és a családomban sokszor kiközösítettek, én voltam a "furcsa", úgyhogy megtanultam egyedül is jól érezni magam. Ha már ilyen létfilozófiai kérdéseket boncolgatunk, akkor szerintem sem egyedül, sem párban nincs értelme élni, mert ígyis-úgyis meghalunk, úgyhogy akármi is lesz, majd igyekszem kihasználni és hasznosan tölteni az időm, másokon segíteni, örülni annak, ami nekem jutott az életben. Egy boldog párkapcsolat, esetleg család már csak ráadás lesz.
2018. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen van...a személyiség fejlődéséhez az is kell. Jól írtad egyedül, de nem magányosan ...de abban nem értek egyet, hogy egész életedben ez a helyes...
2018. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne lenne? Önmagadban talán nem is vagy ember?

Társkereséskor is nagyobb esélyed van találni valakit, ha már alapból boldog és kiegyensúlyozott vagy egyedül, nem pedig a létezésed értelmét keresed a másikban.

2018. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Simán. Persze ehhez az kell, hogy a saját kis életeden kívül más dolgok is érdekeljenek és lekössék a figyelmedet.
2018. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek javaslom egyébként, hogy olvasson Eckart Tolle könyvei közül (pl. Új Föld).
2018. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!