Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti pelenkáznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti pelenkáznátok a párotokat ha hirtelen le betegedne?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

LE BETEGEDNE?

URAMATYÁM!


Szerintem akkor kizárt...

Max, ha FEL BETEGEDNE... De ha LE BETEGEDNE, akkor biztos nem!


Miért olyan bonyolult nyelvtani szabály az ennyire sok mindenkinek, hogy az igekötőt egybe kell írni az igével, ha az ige előtt áll??? :O


Egyébként hogy normális választ is adjak, szerintem egy normális ember mindent megtenne ha egy szerette lebetegedne.

2018. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
De ezt miért ebbe a kategóriába?
2018. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert pelenkafétise van, csak ha így írja,senki sem válaszolna.
2018. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ehhez meg milyen betegség kell?Ha ilyen szellemi fogyatékossá válnál(valószínűleg már most is defektes vagy),szerintem inkább elhagynának.Senki sem akar nyomorék pasit.
2018. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tudnék mozgatni egy magatehetetlen felnőtt férfit. Kérnék segítséget.
2018. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ideiglenes jelleggel kéne és fizikailag képes lennék rá, akkor igen. Nem igazán tudom, létezik e ilyen betegség amúgy. Bár a párom 90 kilóját fogalmam sincs, hogy tudnám mozgatni, lehet kérnék segítséget szakembertől.
2018. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval tegyük fel valakinek a párja kap egy stroke-ot, lebénul, pelenkázni kell stb. És van olyan ember aki erre izgul? Milyen beteg világ ez? Remélem nem vagy ápoló.
2018. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Átmenetileg igen. Azonban ha végleges az állapota biztosan sebészeti megoldásban gondolkodnánk.
2018. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pelenkafétises.
2018. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100+ kilós barátomat nehezen mozgatnám.
2018. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!