Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak az ilyen nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak az ilyen nők sem felelnek meg külsőleg, akkor mégis mik az elvárásaik?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Ha a magyar szépségkirálynők sem elég jók, akkor esetleg a nemzetköziek elmennek szódával? Vagy milyen extrém módon gyönyörűnek kell lennie egy nőnek, hogy a férfiak ne csak a szájukat húzzák a külseje láttán?


2018. ápr. 19. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
De ez 2 majom....
2018. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

Az itt leírt ilyen jellegű vélemények inkább egy lelki önsegélynek tekinthetők, mintsem tényleges értékelésnek.

Tudod, ha úgy érzed, sőt bizttos vagy benne, hogy esélyed nem lenne egy ilyen nőnél, de még egy ennél két fokkal csúnyábbnál se, akkor meg kell indokolni az egódnak, hogy ez nem is kell. Ez ronda. Ez biztos egy gold digger, felsz@pott ribnc. Lárifári.

2018. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom miért pont ő szépségkirálynő amikor naponta 80 szebb nőt látok náluk.

Ha egy kazal profi sminkes, fodrász és stylist ennyit tud összehozni 5 óra alatt akkor az elég gyenge eresztes.

Ennyi erővel, ha Putyin lenne az év embere a Time magazin címlapján akkor ő a legjobb pasi, ugyan már.

2018. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Vagy esetleg hallottál-e már arról, hogy a szépség, az ízlés nem egy egyetemes, objektív vonal, amin sorba lehet rakni az embereket? A szépségkirálynőket sem eme vonal alapján választják, mint mondjuk a világ legmagasabb emberét, hogy odaállnak mellé egy colstokkal, aztán jóvan. A szépségre nincs colstok.


Képzeld, nekem sem tetszik egyikük sem, de cserébe biztos tudok olyat mutatni, aki meg neked nem tetszik, nekem meg leesik tőle az állam. Persze itt csak híresebb embereket lehet mutogatni a személyiségi jogok miatt, meg technikai okokból, de ha mondjuk elmennék veled buszozni meg metrózni, és ott mutatnék rá néhány lányra, aki szerintem vonzó, és szerinted nem, az is működne.

2018. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sokaknak a természetesség hiánya okozza az ellenszenvet. Nem a plasztikára gondolok, hanem a természetellenes vigyorgásra, testtartásra, gesztusokra - és idővel ők is megkapják a "műnő" címkét, pedig mindenkük eredeti... Sok férfinak meg egyszerűen taszító a túlzott tökéletesség, a ragyogó fehér fogak, a mindig tökéletes frizura, a bomba alak, a beleköthetetlen smink, és pont egy olyan nőre szavaznak inkább, aki sokkal kevésbé sugallja, hogy "én egy perfekt porcelánbaba vagyok, hiányzik a szótáramból az a szó, hogy hiba"...
2018. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

#5 Na pont, hogy ez egy óriási hazugság. Ebben, amit leírsz nem a csajjal van a probléma, hanem gondolod azt, hogy semmi esélyed és megindoklod magadnak, hogy miért nem kell.

Mivel nyilván nem vallod be magadnak, hogy ehhez te vagy kevés. :D

2018. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mind a két nő nagyon nagyon gyönyörű 🤗🤗
2018. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Arcra nem tetszik ez a 2 csaj, de nem kell extrém gyönyörűnek lenni hogy bejöjj a pasiknak. Nem ismerem a szépségkirálynőket úgyhogy nem tudok általános véleményt mondani, ez a 2 csaj tényleg inkább nyaktól lefele tetszik. Ennek ellenére szerintem a legtöbb férfi nem zavarná el őket, viszont egyetértek hogy látni náluk szebbeket az utcán.


Szerintem az egyik leggyönyörűbb nő Sofia Vergara, őt is mennyien leszólták már. Kinek milyen az ízlése, attól még hogy szépségkirálynő nem következik hogy mindenkinek tetszeni fog.

2018. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

:D ezeknek a személyeknek még az élőben nem volt semmilyen párkapcsolatuk. %ról felismerhető (egy-kettő nagyon egyedi), hogy minden más kérdésben sírnak, hogy ha nem vagy BMWs gazdag, kigyúrt nagymenő, akkor szóba se állnak veled a nők.


Nem szabad komolyan venni, csak vergődnek.

2018. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
#6 Miért lenne hazugság, hogy sokan a "földöntúliság" helyett a hétköznapiságra szavazunk? Elképzelhető amúgy, hogy a média által láttatott kép közel sem realisztikus, és ezek a lányok is civilben tök lazák, lezserek és esendőek, de a sajtó, a tévé igyekszik őket istennőként bemutatni, akik mindig ragyognak. Az átlagember meg ez alapján a talán sokszor torz kép alapján ítél.
2018. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!