Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki igényes magára, de mégis összejönne egy nagyon ronda nővel?

Figyelt kérdés

Persze a nő szintén nagyon igényes, csinos, csak a genetikája nem túl szerencsés.

Én vagyok az említett nő, és eddig csak igénytelen, ápolatlan "minden mindegy, csak lyuk legyen" felfogású férfiak próbálkoztak nálam. Attól, hogy ronda vagyok, még nem fogok elalélni az örömtől, ha egy koszos, büdös, fogatlan alkoholista hajlanó lenne megdugni...


2018. ápr. 21. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát, attól mert magad rondának tartod, én még láthatlak szépnek. Szóval van rá esély.
2018. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Még az igénytelen,ronda pasiknak is plázapina kell.
2018. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Tudom közhelyes, de a szépség relatív. Persze arról lehet beszélni, hogy vannak olyan emberek, akiket a többség vonzónak talál, vagy pont, hogy csúnyának, de ez nem zárja ki, hogy valaki számára pont te legyél vonzó.


Nekem sokszor tetszenek olyan nők akik a többség számára nem "szépek", de én őt nem látom rondának. Az nagyon szubjektív, hogy kinek mi a szép és mi nem az, ha egyáltalán nem találok valakit vonzónak nem fogok vele összejönni.

2018. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés, ki mit ért nagyon ronda alatt. Én nagyon ronda nővel nem jönnék össze, "nem annyira rondával" már volt dolgom.
2018. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Mutass már egy képet, néha kíváncsi vagyok ezekre a nagyon ronda nőkre.
2018. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Magyarországon nincs,csúnyák mint az ördög,de mégis legalább átlagos külsejű nő kell (kéne) nekik,még a 40 feletti vén phaszoknak is.
2018. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Elképzelhető, hogy amellett, hogy te ezt gondolod magadról igazából az önbizalomhiányod miatt nem közelitenek meg 10/6 feletti ffiak.


Vagy csak szimplán nincs szexuális kisugárzásod.


A genetika senkit nem érdekel, ha van önbizalmad btw :D


Én magam (és mások is) 10/7-8 körülire értékelnének, mégis hadilábon állok az önbizalommal.


Szóval jó sok oka lehet. Lehet, hogy csak nincs potenciális szitu ahol leszólithatna valaki. Nem jársz ismerkedni, és egyetemi órákon várod el hogy leszólitsanak etc.

Akármi lehet.


Ha küldesz képet priviben (szemet akár ki is takarhatod nekem m1) mondok egy őszinte véleményt. Ennyit tudok tenni érted.


21F

2018. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De te komolyan, hol ismerkedsz, hogy ilyeneket találsz???
2018. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha normális vagy, akkor én összejönnék veled. Te viszont nem jönnél össze velem, mert én is ronda vagyok.
2018. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy van-e benned bármi ami megfog, nem lehet általánosítani. Volt.már hogy mások által csúnyának tartott lány tetszett és a fordítottja is előfordult.
2018. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!