Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, ha friss, pár napos kapcsolatban lennétek (vagy csak alakulóban), erre egy egy fiú szerelmet vallana nektek, nektek szintén sokáig tetszett volna a fiú, de soha nem gondoltátok volna, hogy bejönnétek neki?

Figyelt kérdés
A jelenlegi fiút is szeretnétek, de a szívetek legmélyén tudnátok, hogy a másik fiú a tökéletes ideálotok. Mit tennétek?

2018. ápr. 21. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát a kérdésed alapján gondolom szerinted a második, szerelmi vallomást tevő fiú a befutó (felteszem ez vagy te).


Viszont nekem nagyon fura lenne hogy ha valakivel alakul a kapcsolatom akkor döntene úgy hogy na akkor szerelmet vall. Miért rögtön szerelmet val kezdésnek, miért nem csak annyit mond hogy érdeklem? Sok lenne kapásból hogy belém van zúgva, nem akarnám hogy ezt valaki rám zúdítsa. Meg miért nem mondta akkor amikor szingli voltam? Maradnék azzal a sráccal akivel alakul a kapcsolatom. Meg mi értelme annak hogy a szívem mélyén az ideálom? Eléggé tudom hogy milyen az ideális pasim, nem csak a szívem mélyén. Az ideális pasi nem akkor vallja be a szerelmét amikor tovább léptem rajta és mással randizok, hanem akkor hív el randizni amikor kezd belémhabarodni.

2018. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ekkora idióta kommentet...

Nem, nem én vagyok.

2018. ápr. 21. 23:05
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mégis melyik csak gondolkodik így hogy "A" pasival ismerkedem de a szívem mélyém tudom hogy "B" pasi a tökéletes ideálom. Vagy melyik csaj nem tudja hogy pár napos kapcsolatban van vagy alakuló kapcsolatban? Ez az egész úgy hangzik mintha egy pasi írta volna inkább, vagy elnézted a tini kategóriát. Idióta kérdésre idióta válasz ezek szerint, habár ha leírtam hogy maradnék azzal akivel ismerkedek nem értem mire fel a hiszti.
2018. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

"Nem tudom mégis melyik csak gondolkodik így hogy "A" pasival ismerkedem de a szívem mélyém tudom hogy "B" pasi a tökéletes ideálom."


Rengeteg ilyen csaj van. Kimozdulsz a pincédből, és te is látni fogod.

2018. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem élek pincében, szimplán nehéz elhinni hogy ezek szerint ilyen buta lányok vannak.
2018. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem élek pincében"


Akkor barlangban, ráadásul nyomi vagy, és magadat pontozgatod fel (nem lehet ennyi hülye ember).

Rengeteg volt már másba belezúgva, aki nem a párja volt. Nem butaság kérdése.

2018. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Hogy a bánatban pontoznám magam fel, ha a saját választ nem lehet pontozni? Max tinilányoknál tudom ezt elképzelni, hogy ennyire döntésképtelenek. Azért egy felnőtt nő jobban tisztában van az érzéseivel mint hogy jaj ő az ideálom de úgyse jövök be neki majd jön a nagy csavar és mégis belém van zúgva. De nem bírta volna kinyitni a száját hogy elmondja amikor szingli voltam.
2018. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Gimiben pontosan ez tortent egyik osztalytarsammal. Tetszett neki egy srac, de az nem vette eszre, kozben ramozdult egy masik fiu, es akkor 'mindegy, csak pasi legyen' alapon osszejott a masodikkal. 1-2 het utan megjelent az elso csavo, erre gondolkodas nelkul elkoszont a masodiktol. Persze ezzel a nagy szerelmevel se tartott sokaig a dolog, de ez mar egy masik tortenet.
2018. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Hát Kitti, most már maradj csak az elsővel, mert hát ő helyesebb, meg minden, a másodikat meg sem érdemled, meg amúgy sem érdekled már!!! A második voltam...
2018. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Gratulálok! 🤗
2018. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!