Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány a színházból engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány a színházból engem nézhetett?

Figyelt kérdés
Színházban voltam tegnap este. Az egyik színházi dolgozó lány ott állt mellettem egész előadás alatt. (a szélén ültem, a bejárat mellett) Úgy vettem észre, hogy miközben persze néztük az előadást, egymást is jó sokszor megnéztük. Vajon azért nézett oda, mert ellenőrzik, hogy mi történik a sorokban és én egyoldalúan stíröltem, vagy egymást nézhettük? Talán sosem tudom meg, de iszonyat dögös volt a kis vörös. :)

2018. ápr. 23. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Most komolyan, ha elolvasod a kérdést akkor mire számítasz, pontosan milyen válaszokra?

Nézett téged valaki, erre megkérdezel egy rakás vadidegen, anonim embert, hogy téged nézett egy ugyanúgy számunkra ismeretlen ember vagy sem...

Annyi tudunk, hogy néztetek egymás felé. Vagy egymást néztétek vagy valamit vagy csak néztetek valamerre, de a vagy az biztos.

2018. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sőt, az is lehet, hogy WC bejáratot nézte. Csak az érdekel, hogy ilyenkor vajon engem nézhetett, vagy nekik vajon felügyelni kell a közönséget? Gondoltam tán gyakoribb színházjárók tudhatják.

Semmi extra, nyilván ennél többet nem tudhatok meg.

2018. ápr. 23. 00:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Jaguarnak igaza van (ezt sem írom sokszor :)

Attól még, hogy ez a munkája, hogy felügyel, lehet, hogy többször nézett téged, mert szimpatikus voltál neki, de az is lehet, hogy nem. Az is lehet, hogy azt nézte, hogy te miért bámulod folyamatosan. Te voltál ott, neked kellene tudnod.

2018. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Gondolom, ha belenézel valaki szemébe és ő is a te szemedbe néz akkor meg tudod állapítani, hogy téged néz és nem a WC ajtót.

De amúgy nem mindegy? Menj el egy másik előadásra hátha ott lesz.

2018. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Simán megismerkedhetnél vele, 1000 módszer létezik erre. Felkeresed facen, a munkahely alapján, felkeresed élőben, esetleg bemész és ott dolgozótól elkéred a nevét... Stb.
2018. ápr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

téged hát..magad írtad két-három féle módon..


néztétek egymást meg a másikat meg ő másokat is meg együtt azt ami ment meg ami jött..

2018. ápr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak nézett, szerelembe is esett. Szegény lány, te meg el se hívtad randira ő meg egész este ezt várta.
2018. ápr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azert nezett, hogy miert nezed. Ez reflex. Ha valaki bamul, mindig odanezek, hogy most is bamul el. Idegesito dolog.
2018. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hogy milyen vaagy...
2018. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Basszus. Ez egy nagyon jo filmnek a cime is lehetne. Pl valami dramanak vagy egesz estes jatekfilmnek.


“A lány a színházból”.

2018. ápr. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!