Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ölelgeti éppen most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ölelgeti éppen most a takaróját összetörve, magányosan, társra vágyódva?

Figyelt kérdés

Egy kis éjszakai depresszió és vergődés...álmodozás..

Jó lenne egy lány..akit össze lehet morzsolni.


De ma éjjel is egyedül alszom el.


F/27


2018. ápr. 23. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagy számok törvénye alapján igen. Mondjuk, én pont nem. Azért, ha lányokat morzsolgatsz, ne lepődj meg, ha feljelentenek.
2018. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem, én éppen Dragon Ball-t nézek, sajtos tallért eszem és mindjárt megyek ki rágyújtani.

Persze ezeket is jobb lenne egy barátnővel csinálni, de így legalább nem nyúlják be előlem a legropogósabb darabokat.

2018. ápr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egy jo pelda lesz.

Becsuld azt amid van, mig azelet megnem tanit becsulni azt, amid mar nincs


Tegnap este en is ezt csinaltam. Mar egy eve ezt csinalom. De egy szerencsetlenseg folytan mar nincs sajat kis ágyikom meg sajat kis paplanocskam, itt rohadok egy szeken, es barcsak visszaterhetnek az egy nappal ezelotti allapotomhoz.

Igazabol semmi bajom nem volt, csak sirankoztam a paplant csavarva, hogy nincs baratnom.

De most? Egy nap elteltevel. Meg paplanom sincs.

Szoval....szedd ossze magad es orulj ennek, orulj, hogy van ágyad meg paplanod.....nekem mar az sincs. -.-“

2018. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem. De ne sajnáld magad. Inkább gondolkozz hideg fejjel, hogy mi áll az utadba. És tedd rendbe a magánéleted: találj valakit. És ha addig is szar egyedül elaludnod, kezdj el ismerkedési céllal beszélgetni nőkkel. Meg ne menj addig ágyba, amíg nem vagy szuperálmos.
2018. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

3! szólj ám bátran ha segíthetek..


am én most végeztem a melóval..hazavezetés közben azon (is) agyalogtam, hogy tizenévesként még egészségesen milyen biztos voltam benne, hogy mostanra feleségem gyerekeim lesznek..


és hogy lesz kikért dolgozni, lesz kikkel jó példa lenni, ilyenkor úgy kéne besettenkedni az ágyba v gyereket elringatni..de megérné, bírnám...


és azon döbbentem le hogy vhogy mégis kibír az ember olyan temérdek sok sza®t ami éri..mondhatni nem öltem meg magam pedig ha ezt akkor tudom hát minimum megkergülök..vagy hogy kitartottam a munkában, barátok mellett, élek és ténykedek..


és így kicsit örültem a semminek, hogy még ember vagyok


25f

2018. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem, de szerintem te helyettem is bánatos és magányos vagy. Komolyan már azon gondolkodom, hogy megyek és keresek neked egy csajt. Bár lehetséges, hogy magamnak hamarabb találnék, mint neked, csak én nem vonzódom a nőkhöz.
2018. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Balazska megint itt?
2018. ápr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Este is már szemeztem ezzel a kérdéssel, de leráztam magamról, mondván "én nem fogom sajnáltatni magam". Most döbbentem rá, számomra nem az este a kritikus pont, hanem a reggel. Hogy nincs kivel felébredni, nincs akivel elinduljanak a napok. Az egyik hozzászóló írta tanácsként, hogy: találj valakit. Mintha ez olyan egyszerű lenne... főleg ha az ember nem valakit keres, hanem egy társat.


L

2018. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#2 ritka szar ízlésed van tudod-e? :)
2018. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnap hajnalban nem, mert stresszes voltam a mai nap miatt.

De általánosságban már 4 éve ölelgetem esténként az ágyam, hátha egyszer barátnővé változik. Még nem változott át sajnos.

2018. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!