Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Màssal is bànik igy a pàrja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màssal is bànik igy a pàrja?

Figyelt kérdés
Kozel tiz eve vagyunk egyutt.minden okes is volt kb egy fel evig.Gyesen voltam itthon,de a gyerkőc betöltötte a hàrmat.Sajnos a volt munka helyemre nemtudtam vissza menni igy mast vàllaltam.Elég kemény fizikai munka volt,több száz kilot mozgattam meg egy nap kb 30 -40 fokban egy kontenerben.Nem birtam tovabb 2 honapnal es felmndtam.Azota a ferjem allandon piszkal.mert en nem dolgozok,nincs keresetem,en ne akarjak pl furdoruhat meg akarmit mert nemdolgozok.Sose volt ilyen.En mondtam neki hogy ne haragudjon de en meg ugy erzem hogy korai a 8 oras munka.Ellatom a haztartast,viszem hozom a gyerekeket es van hogy meg ezt is soknak erzem.Na kimondtam.Ha gaz ha nem.Erre ő meg hogy milyen nő vagyok amikor màs anyàk is dolgoznak.Miért ilyen?Miért nem ért meg?Esetleg kedves női tàrsaim mit tudnék ilyenkor vissza szólni neki hogy észbe kapjon?Mit tegyek?

2018. ápr. 23. 14:57
1 2 3 4
 1/32 iamaveryniceguy ***** válasza:
43%
Három évig otthon voltál 😃, mit akarsz még? Tipikus munkakerülő vagy...
2018. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

A kemény fizikai munka nem való mindenkinek, ezzel egyetértek.

De igen, más anyuka is dolgozik napi 8 órában, mellette ellátja a gyereket, a háztartást.

A kolléganőim nem 3, hanem 2 éves korukban bölcsibe adják a kicsit, és jönnek vissza dolgozni. Bizonyára nem azért, mert annyira élvezik, hanem mert KELL.

2018. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%

Igen, ezt többen megkapjuk. Először is, a stílusodban lesz a kulcs. Ne támadj, ne hisztizz, légy finom, nőies, de határozott.

Tudd, hogy amit mondasz, az igaz. A gyerek közös. Az, hogy te voltál otthon gyesen, az valahol a gyerek érdeke, te nem tehetsz róla, hogy hozni, vinni kell őket, ez feladat és kész, amit, ahogy olvasom a párod nem végez el, csak te.

Te a férjedre is elvégzed a házimunkát gondolom, igaz?

A megoldás egy részmunkaidő amúgy, - én is így oldottam meg. - ilyen állást keress.

Én mindig dolgoztam, gyed alatt is, pont azért, hogy ne tudjon ilyen módon belém kötni. De igen, sokan vagyunk, akik ezt átéljük.

Nagyon megszégyenítő helyzet, sajnos az igazi férfiak nagyon kevesen vannak, mert egy igazi férfi sosem mondana ilyet annak a nőnek, aki folyamtasoan az ő életéért dolgozik.

Mindenképp helyezkedj el részállásban.

Ami vicc még, nálunk is, ha betegek a gyerekek, fel sem merül, hogy az apjuk marad velük táppénzen, csodálkozott, mikor egyszer mondtam neki, hogy el fogom veszteni az állásomat, ha erre nem hajlandó.

Meresztette a szemét, hogy miért, ő neki is jár? mondom, csak te gondolod, hogy ez csak az asszony dolga, a törvény nem ezt gondolja.

Ha akkor nem jövök el adott munkahelyről, akkor kirúgtak volna. szerencsére találtam mást.

Sajnálom a sorsod, sajnos sokan vagyunk így.

2018. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Mármint nem azt sajnálom, hogy dolgoznod kell, azt kell, és kész, azt sajnálom, hogy a férjed ilyen paraszt stílusban adja elő magát élete párjának. Ez minden, csak nem szerelem.
2018. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Mondd neki, hogy visszamész 8 órában dolgozni, de a házimunka fele-fele arányban oszlik ezentúl, beleértve a főzést is, mert ez így fair. Aztán keress valami melót egy boltban, irodában stb.
2018. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Abban tényleg igaza van, hogy más anyák dolgoznak, te pedig kényelmesebb helyzetben van. Nem hiszem, hogy a fürdőruha most az elsődleges, amit venni kéne és gondolom nem egy 1000 forintos darabot néztél ki. Vannak olyan anyák, akik a gyerek születése után elkényelmesednek és próbálják a gyereket felhasználni eszközként, hogy kényelmesebben éljenek.

Mindenkivel úgy bánik a párja, ahogy választott.


#4: "Nagyon megszégyenítő helyzet, sajnos az igazi férfiak nagyon kevesen vannak, mert egy igazi férfi sosem mondana ilyet annak a nőnek, aki folyamtasoan az ő életéért dolgozik."

Egy igazi nő nem szül gyereket olyan férfinak, aki ilyet mondana. A zsák és a foltja eset, ettől még nem lesz kevés az ilyen férfi.

2018. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%

Tehát fél éve otthon vagy, és keresel munkát, mert neked fárasztó ellátni az eddig elvégzett feladatok FELÉT. Délelőtt a gyerek oviban, mindent meg tudsz csinálni nyugodtan, főzés, takarítás. Feltételezem, délben hozod el, és onnantól csak a gyerekkel kell foglalkozni, mert minden más kész.

Eddig 0-24-ben ott volt a gyerek és a háztartás, egyszerre. Azt hogy bírtad?

Nem csodálom, hogy a férjed ki van akadva. Azt látja, hogy nem akarsz dolgozni, pedig a pénz nagyon kell.

8 órás munka sok: jó, akkor keress 4 vagy 6 órását. Az se lesz egyszerűbb. De még mindig egyszerűbb, mint 10 ezer forintból 20 ezres csekket kifizetni...

Ha csak nem egy hatalmas gazdaságotok van, 8 tehénnel, 50 tyúkkal, akkor bizony luxus egy gyerekkel otthon maradni főállású anyának. Testvért ezek után remélem nem tervezel.

2018. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Persze, menjen dolgozni a kérdező, de rajtam kívül senkit sem háborít fel a férfi stílusa???


senki nem mondta, hogy drága fürdőruhát akart venni, ez egy feltételezés..

2018. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.de nem vagyok munka kerulo.miert lennek?munkabol mentem szulni is.es igen faraszto is az anyasag (de persze errol senki nem mer irni mert mindenkinek minden okes meg csak a nevetes kacagas..stb)
2018. ápr. 23. 15:28
 10/32 anonim ***** válasza:
49%

#8: A sztoriból megkaptuk a nő fél verzióját. Akkor háborítana fel a dolog, ha megkapnám a férfi verzióját is és ugyanerről szólna. Esélyes, hogy erről szó sincs...

A feltételezésre nem véletlenül nem kaptunk reakciót a kérdezőtől...


#9: Senki sem? Egy csomó blogposzt szól erről.

2018. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!