Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha azért fizettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha azért fizettem egy férfinak, hogy lefeküdjön az anyámmal?

Figyelt kérdés
Kicsit lelkiismeretem lett utána, de ezzel én csak jót akartam. Szerintetek nagy hibát követtem el ?
2018. ápr. 23. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%

És anyukád tudja? Nagyon undorító dolgot csináltál!

Minek avatkozol bele az ő életébe? Most remélem tudod, hogy anyukádból k..rvát csináltál, csak ő nem tud róla, szerintem. Hisz pénzért feküdt le egy pasival.


Inkább mondj el mindent őszintén anyukádnak!

2018. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Szép dolog, hogy gondoskodsz édesanyádról. A dolog szépséghibája, hogy átverted. Egyébként hihetetlen a sztori, de biztos igaz, mert itt a GYK-n senki nem hazudik.
2018. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
1-es. Az anyja miért lenne qva? Nem ő kapta érte a pénzt, hanem a hímprosti. OMG :D
2018. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Aztán anyád szaras közben fog megolni téged :D

(trónok harca pls)

2018. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért fizettem a férfinak mert anyám évek óta egyedül van és gondoltam, ha fizetek neki egy férfit utána pasizna, egyszerűen csak nem szeretném, hogy egyedül legyen. Nem tud róla, hogy én intéztem.
2018. ápr. 23. 18:57
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha ez igaz, akkor most már mindegy, ha sikerül megtartani a titkot, még jó is lehet neki.
2018. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Én ingyen is megismernem öt, ha írsz priviben. 😇
2018. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Te nagyon hidrogénszőke :D

Ha bemész a boltba, és veszel 2 kiló kenyeret, te leszel az eladó, a tulajdonos meg a vásárló?

Valami nemzetközi fordítottnap van, vagy anyukádék fejre ejtettek hogy ennyire ostoba vagy? :D

2018. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%

#9


Akkor miért szokták azt mondani, hogy fizetek azért, csak pl. gyere el velem. Meghívlak egy italra, csak hagyj beszéljek már veled....stb.


Nos?


És attól szerinted nem lett k..rva az anyuka, hogy a tudta nélkül fizettek a férfinak azért, hogy vele d..gjanak?

A kérdezőnek fogalma sincs tettének a következményéről.


Milyen szégyen lesz ez már a nő szemében, hogy a drága lánya lefizetett valakit, csak hogy legyenek vele.

Ha nem is szó szerint, de k..rvát csináltak belőle a tudta nélkül.

2018. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Aki az összes pasi k.urva aki k.urvához jár? :D Tudod egyáltalán mi a szó jelentése? :D
2018. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!