Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti tudtok ugy barátkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti tudtok ugy barátkozni egy lánnyal, hogy tényleg csak barátságot akartok semmi mást?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő, haverkodnak nemrég kezdtek el többet beszélni egymással, annyira hogy már minden nap beszélnek neten egymással, a férfi szervezi a közös programokat jóval előrébb is hogy jó lenne ide meg oda menni...

A kérdésem az, hogy létezik hogy csak barátkozni szeretne?

(Kiskorom óta nem igazán voltak fiú barátaim mert mindig többet akartak ezért már nem tudom mit gondoljak)


2018. ápr. 27. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2018. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Én sem.
2018. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kifejtenétek a miertjét köszönöm

Egyántalán ha nem akar semmit miért szervez programokat?

2018. ápr. 27. 18:01
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Bugyidba biztos bemászna és érdekli mennyire vagy vevő a vele való találkozásra.
2018. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Férfi vs Lány.

Barátkozni biztos nem akar.

Az ilyen hozzá hasonló korút választ havernak. Nem egy "gyereket"

2018. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon ritkán, de előfordul.

Az esetek túlnyomó többségében nem barátságot akar.


És valószínű itt sem barátkozni akar.

Akivel tényleg csak barátkozok szoktam találkozni, időnként közös programok.

De ha jö előre szervezi a programot és minden nap hosszan netem beyzélgettek, akkor többet akar.

2018. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Biztos hogy NEM !!
2018. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Én tudok.


Ezen információ egyértelmű ráhatással van arra, hogy a te kiszemelted vajon mit akar, vagy mit nem.

2018. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen a felnőtt, értelmes férfiak képesek erre. Az, hogy a te haverod mit gondol, megint más kérdés.
2018. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!