Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti együtt lennének úgy valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennének úgy valakivel hogy közben egy másik férfibe vagytok évek óta szerelmesek? 18/L

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Belebolondulnék.
2018. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 iamaveryniceguy ***** válasza:

Tini éveim végén szerelmes voltam az akkori páromba. Szakított velem. Az utána levő kapcsolatom (igen, gyökér voltam) csak arra volt jó, hogy őt elfelejtsem. Őt szerettem még mindig szerelemmel, de muszáj volt kiszakadnom ebből.


Azt a lányt is szerettem, de nem szerelemmel. Kedves, rendes meg minden voltam vele, de nem voltam szerelmes (ő valszeg az volt). Fél év után szakítottunk is.

2018. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Kicseszek magammal és a másikkal is.

Utálok hazudni az embereknek, márpedig ez elég nagy hazugság lenne.

Ha más nem magára gondoljon ilyenkor az ember ha már az sem motiválja hogy másokat tesz tönkre.

De.nem korrekt így nem, nem lennék együtt.

2018. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lenne korrekt a másikkal szemben.
2018. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!