Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz kérdés! Melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz kérdés! Melyik a "kedvenc" sírós kérdésetek, ill. magyarázatotok, hogy miért nem talál párt egy férfi/nő?

Figyelt kérdés
Az enyém: "Azért nincs senkim, mert én túl rendes vagyok!" A legjobb, mikor olyan mondja, aki nem is rendes egyáltalán...

2018. ápr. 29. 17:54
1 2 3
 1/30 iamaveryniceguy ***** válasza:
93%
"A nőknek nem kellene, hogy a külső számíCCSon!!!"
2018. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Alacsony és csúnya vagyok.

A nőknek csak az izmos pasik kellenek.

2018. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az ilyen tipikusan múltban élő önsorsrontók, akiknek gyakorlatilag beteljesült a vágyuk, lehetnének akár boldogok is, de továbbra is a múlt miatt keseregnek és a szerint viselkednek.

31/f

2018. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
"Én egy rendes, kedves fiú vagyok, de a nőknek csak a BMW-s, kigyúrt, kopasz, börtönviselt tahók kellenek."
2018. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Na, itt a következő:


Csúnya kövérként szép csinos barátnőt szeretnék. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
12%
Amikor kiderült, hogy leukémiás és sírt, hogy úgy fog eltávozni, hogy még egy lány kezét sem tudta megfogni. XD
2018. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Amikor a szegény pici én típusú sírás megy de közben egy élet képtelen bunkó az illető pl: A nőknek csak a 180+ os macsók kellenek és mind a pénzre megy miközben a jó fiúk hoppon maradnak. Majd kiderül hogy nőnél még csak neten próbálkozott mert fél tőlük minimálbért vagy alatta keres 30-40 évesen otthon lakik a szülőkkel ha lehet ki se dugja az orrát otthonról hisz barátai nincsenek egyedül meg hova menjen és mikor jelzed hogy hol lehet a hiba privátban anyázik.

Pedig ugye neki csak annyi hibája van hogy nem magas és nem jó képű.

2018. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
A mackós pasi xdd van vagy 6 ugyanolyan kérdése az oldalon amit időnként kiemel.
2018. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

"A nőknek nem kellenek az intelligens pasik, én kedves intelligens vicces pasi vagyok, de a nőknek csak a bunkó gazdag izmos pasik kellenek"


Több intelligens, kedves, jó humorú férfi ismerősöm van kapcsolatban, mint bunkó, izmos, gazdag. Bár utóbbiból nem is látok sokat, nem ilyen körökben mozgok.

2018. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

A "gyikcelebek" közül én is a "mackos, extrém módon elhízott" rögeszmés kérdezőt mondanám, de vele értelmileg is komoly gondok vannak, látszik az írásán. Valahol azért sajnálom is.

A másik kedvencem az autista csaj, akivel ha történik valami, utána hetekig írogatja ki az ugyanolyan kérdéseket róla. Őérte kb már aggódom, mert amilyen alakokról ír, előbb-utóbb utoléri, hogy annyira buta, hogy önmagára is veszélyes. Tanácsot nem fogad meg, write-only üzemmódban van.


A magyarázatok közül a külföldi férfitöbbletes "elméleten" szoktam nevetni, most egy ideig hanyagolták, de lehet megint előkerül,meg azt, amikor azzal jönnek, hogy ha rendelkezel azzal az 1-2 tulajdonsággal, amivel ők nem, akkor tutibiztos, hogy lesz nőd, mindegy mit csinálsz (pl ha magas vagy), én meg itt állok azzal a tulajdonsággal és semmi :D

Női részről meg a standard nincsnormálispasi-síráson, csak valahogy mindig kiderül, hogy vagy a leányzó egy ítélkező vadszektás valaki, vagy szuperhőst vár el, de abból is csak a legjobbakat.


Az a baj ezekkel, hogy a probléma ettől még létezik, de az ilyen szánalmas magyarázkodással az egész hitelét elveszik, és hátráltatják a valódi megoldást is. Az ilyen vadbarmokkal azonosítják mindkét nem képviselőit, azokat is, akik képesek lennének az értelmes párbeszédre.

2018. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!