Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt az exem?

Figyelt kérdés
Egy éve szakítottunk, májusban beszéltünk utoljára, nagyon ritkán láttuk egymást, szerintem 1 év alatt maximum 3x és azt is nagyon ritkán. Legutóbb októberben és akkor nem írt rám. Na, de, a minap látott, integetett és mosolygott is ,rám írt már akkor, igazából csak annyit, hogy szia. Semmi komoly, vissza írtam neki, mert miért ne, határozottan túl vagyok rajta, van barátom. Általános dolgokról beszéltünk, de akkor is...Miért ír? Csak kíváncsi volt, hogy hogy vagyok? Nagyon csúnyán váltunk el, össze is jött egy csajjal már közvetlen azután miután vége lett, ha rákérdeztem megcsalt-e azt válaszolta, hogy nem, pedig szerintem igen. Nem haragszom rá, mert a harag fölemésztene és ez nem az én stílusom. Mikor beszéltünk kedves volt, és nem annyira elutasító, mint mikor szakítottunk. Érdeklődött, hogy hogy vagyok meg ilyenek. Egyik üzenetemre nem írt vissza, csak azután miután kiraktam egy képet, amin én vagyok rajta. Nem tudom ez jelentős vagy sem, csak hát ezért elég fura, hogy 5-6 óráig nem válaszol, de látta. Miért ír az exének, miközben van barátnője? 20 éves vagyok, Pesten tanulok és ő 24 és ott maradt Egerben. (Ezért látjuk egymást ritkán) Nagyon sokat voltunk ilyen kapcsolat is meg nem is viszonyban, de úgy igazán csak 9 hónapot voltunk együtt hivatalosan egy párként. Másképp 1,5 év. (Régebb óta ismerem és kavartunk már korábban is) Nem tartom jelentősnek, csak hát mégis mit akar, ha csúnyán váltunk el? (Olyat is vágott a fejemhez, hogy nem érdeklem, mikor szakítottunk)
2018. ápr. 29. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
KÉRDEZD MEG TŐLE.
2018. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 iamaveryniceguy ***** válasza:
67%
Az exek általában azért írnak, mert dugni akarnak.
2018. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na igen, lehet mostanában nem jött össze neki semmi, aztán gondolja hátha összejön pár menet veled. És ez nem vicc. Velem is volt ilyen, hogy 2,5 év után keresett meg egy exem (nem volt hosszú kapcsolatunk), holott a szakitás ota egyáltalán nem beszéltünk (nem azért mert rosszban váltunk el, csak egyszerüen nem volt értelme), még csak össze se futottunk. És akkor felhív, hogy mi lenne ha taliznánk. És meg arra is volt képe, hogy bevallja, a szomszédjától kerdezte meg a nevem (aki a volt osztálytársam), mert mar nem emlekezett a nevemre rendesen. Hat kösz. Na megbeszéltünk egy talit, amire természetesen nem mentem el. És még akkor is annak ellenere, hogy felültettem még kapálózott, hogy akkor beszéljünk meg új időpontot...szánalmas.... Biztos, hogy nem a személyemre volt kíváncsi.
2018. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!