Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, ha az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha az exem ilyesmire kér?

Figyelt kérdés
Szakítottunk pár hete, nem volt durva szakítás és amolyan baráti kapcsolatban maradtunk, viszont ő most nagyon nehéz időszakot él meg, sznmved a családjával és a múltjával (nagyon sötét és nehéz múltat tud a magáénak) és tőlem vár vigaszt és segítséget, mert meg akar halni.. Én mint az exe, mit tudnék tenni érte? Kicsit nyomaszt a helyzet de szeretnék segíteni neki, mégis olyan tehetetlennek érzem magam. Hogy tudnék segíteni neki? Terapeutát nem akar.. 21/L

2018. ápr. 29. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátok maradtatok akkor támogathatod hogy ne ölje meg magát.
2018. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Hurkolj neki kötelet vagy fogd a kezét míg el érzik. Nem akar ez öngyi lenni, csak így próbál rád hatni.

31/f

2018. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Igen szeretném támogatni, de nem tudom milyen formában, mondjuk ha felajánlanám hogy lakjon nálam az nagyon rosszul is elsülhetne.

Második: Mire akarna így hatni?

2018. ápr. 29. 19:11
 4/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
75%

Ne. Szakítottatok. Barátok úgysem tudtok lenni, főleg nem ilyen rövid idővel a szakítás után.


Ez egy szánalmas próbálkozás a részéről.

2018. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Második úgy érti hogy érzelmileg zsarolni akar azzal hogy megöli magát ha nem fogadod vissza. Ha ez a helyzet akkor tényleg ne hagyd hogy nálad lakjon, viszont ha barátilag szereted és fontos neked akkor ne hagyd meghalni.
2018. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Érzelmileh zsarol téged, vedd már észre. Ha szakítottatok akkor vége. Úgy tudsz neki segíteni ha minden szálat megszakítasz vele és semmi kommunikáció.
2018. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal. Az exed erzelmileg manipulál. Dehogy akar öngyilkos lenni.

Ok, hogy rossz a családi háttere, meg múltja, de erősen túl reagálja, hogy foglalkozz vele.

Egyet jegyezz meg, aki tényleg depressziós, és öngyilkosságot fontolgat, az nem fog másnak nyafogni erről, és közhírré tétetni, fenyegetőzni vele. Az megteszi. Aki így nyekeg róla, az csak a figyelmet akarja magára vonni.

Nem tudom miért szakítottatok, illetve ki-kivel, de úgy nézem nagyon arra megy ki a dolog, hogy veled lehessen.

Úgyhogy ne engedj a zsarolásnak, az meg eszedbe ne jusson, hogy hozzád költözzön. Ha tényleg gáz van, keressen egy pszichiátert aztán szedje össze magat.

2018. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Sajnos igazatok volt, így szeretett volna visszaszerezni, de mikor ebbe nem mentem bele elküldött egy szebb helyre. Pedig ő szakított velem anno, és azért mert "frissítésre" vágyott..
2018. máj. 1. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!