Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valóban vannak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban vannak ilyen "normális" férfit kereső lányok vmit csak reagálhatnának a normális férfiak válaszaira, nem? (lent diagnózis+javaslat)

Figyelt kérdés

Megmagyarázom, hogy ennek mi lenne a praktikus megoldása..


-ugye tudjuk, hogy a nők nem akarnak kezdeményezni


-aztán tudjuk, hogy itt csomó kéretlen privit kap (nagyrészt valóban normálatlan férfiaktól) akiről kiderül, hogy lány (sőt még akár engem is néztek már nőnek)


-ezekből kiindulva a normális férfiak nem fognak nyomulni privivel, nem járatják le magukat+tudják, hogy nem olvastok privit


így eljutottunk oda, hogy csak egyféleképp tudtok beszélni velük..ha TI írtok először..


bátorítalak is most erre, hogy vmit (smilet, sziát, mizut) nyugodtan írjatok azoknak akik bejönnek szöveg stb alapján


szerintem egymásra találhatnak így sokan


2018. ápr. 29. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
A baj csak az, hogy itt nincsenek normalis ferfiak.
2018. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pedig én láttam itt párat..
2018. ápr. 29. 23:35
 3/12 A kérdező kommentje:
kevés van nagyon kevés
2018. ápr. 29. 23:35
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nincsenek nők,csak hülye tinipitsák max..
2018. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt kevés normális férfi van és eleve nem ismerkednék olyan emberrel, aki látatlanban, arc nélkül nekiáll reménykedni, meg szexre vágyni, miközben lehet, hogy az ő szemében egy ocsmány elefánt vagyok. De az emberek döntő többsége vagy irgalmatlanul kanos, vagy nagyon antiszociális és agresszív. Még rosszabb, ha a kettő együtt.
2018. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Diavolino44 ***** válasza:
72%

Szoval a logika az, hogy mivel eddig nem valaszolt senki a privi uzeneteidre, ezert megmagyarazod, hogy most viszont nem irsz, de teszel egy kepzeletbeli felkialto jelet a fejed fole, s varod a privatokat.


Nah elarok egy titkot, az a csaj aki itt mondja, hogy nem ker a privat uzenetekbol, DE eppen ugy dont, hogy megiscsak ismerkedne az, napi privibol fog egy erdekesebbet kivalasztani.

Illetve, akkor fog neked irni elsonek, ha egy hozzaszolasod tetszett neki, esetleg nem ert egyet, ezt gombolyithatod tovabbismerkedesbe.


Viszont ez amit csinalsz, felhivod magadra a figyelmet, hogy ki vagy ehezve a bigmac-re, (amugyis aki itt ismerkedeik, baromi nagy szerencseje kelllegyen, hogy kepcsere utanis stimmeljen minden), s irjon mar vegre valaki, mert mashogy nem sikerul. Ezt nem normalisnak hivjak, hanem luzernak.

2018. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

normális férfi - normális nő kombóról beszélünk kedves utolsó..


pont azért jó ez a koncepció mert az ilyen hozzád hasonlókat szépen elkerüli


tagadhatod de akkor is ez a legjobb megoldás..egy igényes nő pont nem fog a napi priviből szemezgetni..azért ír ki választ


hidd el nekem

2018. ápr. 30. 00:49
 8/12 A kérdező kommentje:
*azért írki kérdést
2018. ápr. 30. 00:59
 9/12 A kérdező kommentje:

** ír ki


na csak csak :)

2018. ápr. 30. 00:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális nőnek vallom magam, a hangok is megmondták.


Ezen az oldalon akkor se fogok ismerkedni, ha csak ennyi marad, semmi más lehetőség.


Volt egy olyan eset, amikor kicsapta egy kérdés a biztosítékot nálam, valaszomban hangot is adtam neki, valamelyik magát kedvesnek és szerethetőek tartó srác "bombázott" a HP vagyok, meg mind kívül belül igénytelen selejt.

Ugyanakkor a saját kérdéseimre adott kommentjeim után ugyancsak ő egy szerethető kedves nőnek írt. Ezek után miért gondolod, hogy örömmel ismerkedek innen. Ezt a kettősséget, azt ahogy arctalanul mocskolódnak egynéhányan, és ahogy röptében a legyet is dugnátok... Kihagyom.

2018. ápr. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!