Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek hányan vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közületek hányan vannak hasonlóképp? Akár egyik, akár másik nemből.

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok(F).

Nem vagyok kapcsolatfüggő, kevés kapcsolatom volt eddig és csak komoly. Annyira nem érdekel a csak ,,szex" része a kapcsolatnak, ha nincs olyan ember akivel érdemes lehet.

Nem keresem a kapcsolatot/kutatom a kapcsolatot igazából sodródok az árral. Egyedül is ugyan olyan jól megvagyok mint kapcsolatban. Igazából ha mondhatom teljesen uralom az érzelmeim, nincs fellángolás viszont ami kialakul az elég sokáig tart.


Eléggé elkanyarodtam.

Tehát akár egyik akár másik nemből hányan vagytok akik adtok magatokra (úgy öltözködtök ahogy nektek tetszik, tanultok/képzitek magatokat, dolgoztok, sportoltok stb) és nem keresitek kényszeresen a kapcsolatot?

Illetve aki nem keresi a kapcsolatot de alkalmi szexben/szexkapcsolatban éli ki magát az is írhat csak az valahogy jelezze:)


A kérdés csak informatív:)

Köszönöm mindenkinek



2018. ápr. 30. 00:22
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ha határozott vagy, akkor ismerkedj folyamatosan, egy rakás nővel. Csajok mindenhol vannak, lehet épp egy ingyenes táncórán ismersz majd meg olyan csajt, vagy másol.


Kifejezetten nincs "egyéjszakás lányok gyűjtőhelye" Hacsak a diszkókat nem veszed annak, ahol benne vannak a pakliban az ilyen kalandok.

2018. ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez az én szövegem volt, első válaszoló.


Legalább idézőjelbe tehetted volna. Szerzői jogot sértettél :D


Mindegy. :-)


Fogadd meg Kérdező a tanácsot.

2018. ápr. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen sodródom az árral típus voltam és azt kell mondjam, hogy hiba volt. Most 29 vagyok. Nem erőltettem az ismerkedést, csak ha éppen úgy adódott... Ennek az volt az eredménye, hogy nem ismertem meg elég lányt közelebbről és a nagy számok törvénye alapján ritkábban is volt olyan, aki szóba jöhetett volna nálam.


Erről lehetne oldalakat filozofálni. Lényeg, hogy nem jó felfogás szerintem.

2018. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
25%

Én is ilyen sodródom az árral típusú ember voltam és azt kell mondjam, hogy nagy hibát követtem el. Most 29 éves vagyok. Nem erőltettem az ismerkedést, csak ha éppen úgy adódott... Ennek az volt az eredménye, hogy nem ismertem meg elég lányt közelebbről és a nagy számok törvénye alapján ritkábban is volt olyan, aki szóba jöhetett volna nálam.


Erről nagyon sok oldalon keresztül lehetnek filozofálni. Lényeg, hogy szerintem ez nem egy jó felfogás.

2018. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szóval attól, hogy keresed, kutatod a kapcsolatokat, ismerkedsz, még nem vagy kötelező belemenni semmi olyanba, amibe nem akarsz. Haverkodj lányokkal és ha úgy alakul, akkor a többi jön magától, mert érezni fogod.
2018. ápr. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

ja itt vagyok..


hosszan indoklom: ide írjon:........................................................................................................................


25f

2018. ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem keresek kapcsolatot, kerestem de nem jön össze semmi mert valaki nagyon bennmaradt a szívembe. Voltak lazább kapcsolataim az elmúlt években amik nagyon jók voltak, de nyilván nem tartanak örökké.
2018. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki még gondolja nyugodtan válaszoljon a témában :)
2018. ápr. 30. 08:59
 9/12 A kérdező kommentje:

Sosem voltam ilyen erőltetős típus semmilyen téren. Értsd úgy vagyok a dolgokkal ahogy hozza a sors:) nem jártam csak azért eseményre hogy ismerkedjek.

Nem vagyok egy középponti személy. Ha van 2-3-4 ember akivel elvagyok akkor annyi, annyira nem érdekelt sose.

Facebookom is csak a tanulmányok miatt lett, nem posztolok, lájkolok se(mmit)nkit és képem nincs kinn:)


Ahogy mondtam megvagyok egyedül is, úgy mint kapcsolatban. Vannak előnyei mind a 2-nek.


Elkalandoztam megint elnézést.

A kérdés ugye felétek, válaszolók felé irányult, hogy ti hogyan is álltok ehhez. Igazából mind a 2 fél véleménye érdekel. Az eddigi válaszolóknak hálás vagyok, hogy szántatok a kérdésemre egy kevés időt:)

2018. ápr. 30. 09:11
 10/12 anonim ***** válasza:
30 éves korom előtt kerestem a kapcsolatokat,volt is sokféle,rövid-hosszú,ilyen-olyan,aztán belefáradtam az ismerkedésekbe.Most 2 személy között lavírozok,főleg szex miatt,de még ez a kettő is ki tud készíteni agyilag sokszor,nem is hiányzik a normál párkapcsolat.
2018. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!