Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/ érett nők hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/ érett nők hány éves korig vagytok aktívak szexuális téren?

Figyelt kérdés

Mennyire esik vissza a libido?

Vagy inkább megnő?


2018. ápr. 30. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamam 85 eves koraig igenyelte a szexet a baratjaval hetente 4-5-szor. ( A baratja korban hozza illo volt.)

Bocs,h helyette irtam,de o nem gyakorizik.

N

2018. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

37 vagyok, egyenlőre inkább nőtt a libidóm huszas éveimhez képest. 22 évesen vesztettem el a szüzességemet, de az első orgazmusomat csak 29 évesen éltem át. Utána fokozatosan nőtt az igényem a jó szexre, és ez máig is tart.

Engem is érdekelne, hogy mikor kezd majd csökkenni.

2018. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért pasifüggő is :)
2018. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha egyszer megtapasztaltad a jót akkor miért mondanal le róla?

Kíváncsi lennék hogy 50--55evesen hány százaléka aktív?

2018. ápr. 30. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért foglalkoztat Téged annyira ez a kérdés?
2018. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg későn érő vagyok. 19 évesen vesztettem el a szüzességemet. 20-as éveimben mérsékelten voltam aktív. 30-asként, mikor a gyerekeim kicsik voltak egyáltalán nem, volt ,hogy egy hónapig sem hiányzott. Aztán 40 körül felfedeztem a nagybetűs szexet, szinte függő lettem, ez máig tart, heti 2 minimum több aktussal de ez néha heti négy. Most 52 éves vagyok.
2018. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utso...

Hú de megismerkednek egy ilyen nővel mint Te.

Nagyon jó volna egy ilyen érett nő aki ennyire szexcentrikus mint én

2018. máj. 3. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!