Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tartsunk szünetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tartsunk szünetet? Szétmehetünk emiatt?

Figyelt kérdés

Következő félévben szeretnék ösztöndíjjal külföldre kimenni. Ez kb szeptembertől januárig tartana.


Van egy jelenleg nagyon stabil és harmonikus kapcsolatom, szeptemberre nézve fél éve leszünk együtt.


Azon gondolkozom, hogy elvárhatom a páromtól, hogy megvárjon? Fiatalok vagyunk 21 évesek, egyetemisták. Ő nem egy csajozógép, szerintem kibírná azt a kis időszakot másik csaj nélkül, ugyanakkor tudom, hogy nem várhatom el tőle...


Szerintetek, amíg külföldön vagyok, tartsunk szünetet, és adjak neki szabadkezet, hogy legyen más lánnyal, vagy ez h*lyeség?

Nem szeretném elveszíteni, csak ugyanakkor bennem van, hogy 21 évesen szeretné kiélni magát mindenki.



2018. ápr. 30. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Komoly kapcsolat ilyen fel sem merülhetne.
2018. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban*
2018. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Most neki vagy magadnak akarsz szabad "kezet" adni a távolléted idejére?

Mert azt írod stabil és harmonikus kapcsolat, akkor miért jön ez fel egy fél év miatt? Egy jó kapcsolatot egy kis távollét megerősíthet. Persze garancia nincs erre, na de az akkor se lenne ha itthon maradsz.

Vagyis szerintem nyugodtan menj csak, nem kell ez miatt szétválni, kapcsolat lesz tartva, egyszer-kétszer lehet haza is jösz közben. Vagyis nem a világvége. Ha meg másképp alakul akkor talán mégsem volt olyan stabil az a kapcsolat.

2018. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Fél év nem sok, még akkor sem ha nem találkozotk, bár ha nem a világ végére mész, még látogatás is szóba jöhet. Szerintem ezért nem "kell" szünetet tartani.
2018. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyira stabil és harmonikus lenne, fel sem merülne a szünet/szakítás kérdése...
2018. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
" Nem várhatom el tőle.." Mi van? Te komolyan párkapcsolatban lévő nőnek tartod magad? Dehogynem! Ha ennyire nem bírja punci nélkül, megette a fene...
2018. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!