Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Amelyik férfi előhozza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Amelyik férfi előhozza a szexet egy nőnek, az benne is lenne vele. " Szerintetek mennyire igaz ez a kijelentés?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

igen.


A pasiknak kétféle nő van, akit megddugnának, és akit nem.

Akit megdugnának, azon beül még van kétféle: akivel kapcsolatot is el tudnak képzelni, és akivel csak a dugást, de kapcsolatot nem.


Akit nem dugnának meg, azzal néha baráti viszonyba kerülnek, de sokunk mem, sokunk csak azzal barátkozik, aki tetszik is neki, és a barátból még könnyen lehet dugó pajti is.


Tehát a válaszom: Igen

2018. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ajánlatot tesz, akkor persze.


De van amikor csak úgy beszélgetünk róla, akkor nem. Legalábbis én már beszélgettem szexről más férfival és köze nem volt ahhoz, hogy ki akart kezdeni velem.

2018. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Mesélhet arról, hogy "de megdugnám XY-t", az azt jelenti, hogy XY-t dugná meg, nem engem, de csak onnan gondolom, hogy a férfiak nem bonyolítják túl meg utalgatnak.
2018. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt most nem arra kell gondolni, mikor kijelenti, hogy de megd... xy-t.
2018. ápr. 30. 16:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi a választ!
2018. ápr. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!