Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért magasabb a nők értékelése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért magasabb a nők értékelése?

Figyelt kérdés

Szinte az összes 70 százalék felett van, de nem ritka a 80+ sem. Pár kirívóan proli nőt leszámítva ez a helyzet.

A férfi felhasználók ezzel szemben 40-60 százalékokon állnak többnyire, és a 70 már soknak számít náluk. Miért?


2018. máj. 3. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Több időt töltenek pontozgatással?
2018. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én nőként egy csomó más kategóriában szoktam hasznos tanácsot adni, pl. nyelvek, külföldi munka, gyereknevelés, az adott ország, ahol élek. És ott általában értékelik a tanácsomat. Itt meg a múltkor leírtam, hogy mi a férjem végzettsége, erre lepontoztak. Nem mintha zavarna.
2018. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom a "társkeresési problémák" kategória válaszolói között tapasztaltad ezt? Valóban így van, az okai pedig a következők:


A hasznosságot nem kell indokolni, így az értékelő "kis kezeket" a legtöbb felhasználó a válasszal (vagy a válaszolóval) való szimpátiája illetve ellenszenve kifejezésére használja. Ebből következik, hogy a saját értékrendjükkel egyező válaszokat "hasznosnak" ítélik, míg az annak ellentmondókat "nem hasznosnak". A társkeresési problémák témakörben több az aktív női regisztráció, mint a férfi (szándékosan nem azt írtam, hogy több a nő), így a vélhetően nőktől származó válaszok sokszor tartalomtól függetlenül 80-90% körül alakulnak, míg a vélhetően férfiaktól származó válaszok sokszor 50% körül mozognak. Nem ritka, hogy 1-1 válasz már a kiírása után 100%-on van és ha le is értékeled, akkor is csak néhány %-nyit esik (tehát már többen értékelték előtted).


A #2-es válaszoló írásában is van igazság, bár tény, hogy legtöbben ehhez a kategóriához külön nicket használnak, pont a logika nélküli értékelgetések miatt.

2018. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok 70% feletti.

Sokszor hiába adok hasznos tanácsot, vagy egyszerűen csak válaszolok a kérdésre egy igennel vagy nemmel, és mégis leszavaznak.

Úgyhogy ez a szavazósdi egy kalap sz..rt se ér.

2018. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Az emberek szimpátia alapján fel- és lepontoznak. Ahogy a párkapcsolatokban a kereslet-kínálat viszonya a nők javára szolgál, szerintem ez itt is megfigyelhető: többen adnak zöld kezet a lányok/nők hozzászólásaira csak azért, mert azok nők, mint ahányan zöld kezet nyomnak a férfiak válaszára csak azért, mert azok férfiak.
2018. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Azért az is benne van hogy a férfiak sokszor leplezetlenül őszintén megmondják a véleményüket, ami sokakból visszatetszést válthat ki. A nők szeretik kozmetikázni a dolgokat és más a megfogalmazásuk. Ezért aztán nagyobb szimpátiát váltanak ki egy-egy válasszal.


(És most mindenki eldöntheti hogy nő vagy férfi vagyok-e :D)

2018. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Mert itt ami válaszok előszeretettel vannak felpontozva azok vagy közhelyes baromságok vagy semmi válaszértékkel nem bíró szimpla bírálatok, pl. megcsaltam a barátnőmet kérdésre "ásd el magad" és hasonlók.

Az itteni csajok pedig főleg ilyen válaszokat adnak amik ugye nagyon hasznosak.

Ha meg kint van a neved akkor el is felejtheted, hogy hasznos lesz bármilyen válaszod mert mintha céltáblával rohangálnál a lövészpályán.

2018. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindig egyértelmű, hogy melyik a női válasz, mert sok férfi nem hímsoviniszta és sok nő nem femináci.


Azon kívül vannak olyanok akik mindenhol mocskolódnak, ezeket nemre való tekintet nélkül le szokták pontozni. A sors iróniája, hogy ezek úgy tűnik,majdnem mind férfiak....

2018. máj. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Megfigyeléseim szerint a legtöbben csak gondolják, ki a nő vagy férfi. Az én stílusom alapján az esetek döntő többségében mellé szoktak lőni.

Nem helytálló a kijelentésed. Nem tudhatod pontosan, ki a nő, ki a férfi.

2018. máj. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kimondottan bunkó, de őszinte válaszokat szoktam adni. Én se értem a százalékomat.

A legjobb az egészben, hogy nem is érdekel.

De valami olyan is rémlik, hogy az is beleszámít, hogy te fel vagy lepontozol, és mennyire egyezik a népakarattal. Vagyis aki mindig piros kezet nyom, az gyalulja a saját százalékait is.

2018. máj. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!