Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezdeményeznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezdeményeznétek egy nővel aki ott dolgozik ahová vásárolni jártok?

Figyelt kérdés
Alább bővebben:Én mindig a Tescoba járok vásárolni,ahol az áruházon belüli totó lottózóban dolgozik egy helyes csaj,szeretnék vele megismerkedni csak azt nem tudom mivel és hogyan kezdeményezzek (nem ismerem csak látásból). Talán vásároljak ott valamit vagy váltassak fel vele egy nagyobb címletű pénzt?

2018. máj. 3. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Csak akkor kezdeményezz, ha egyértelműen látod rajta, hogy bejössz neki. Fiatal lányként dolgoztam olyan helyen, ahol rengeteg ember megfordult, főleg férfiak, és nagyon kellemetlen volt, hogy kb. 16-tól 60-ig egy csomó pasi bepróbálkozott, napi 8-10 alkalommal, mintha valami szabad préda lennék oda kiállítva. Főleg hogy kedvesnek, udvariasnak kellett lennem mindenkivel, és sokszor nem értették az elutasítást.
2018. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Értelemszerűen vásárolj valamit és akkor könnyebben tudsz vele szóba elegyedni.

Még véletlenül se váltass fel vele pénzt,mert azt utálják.

2018. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
1. válaszoló nem tudom miért lett ennyire leszavazva, teljesen jogos amit mond... Sőt.
2018. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is, mikor voltam host munkán nőnapkor... hát elég undi volt, hányan akartak pusziszkodni ezt-azt, meg kaptam azért ajánlatokat is. Pedig nyilvánvaló volt, hogy az üzlet ajándéka a virág, nem az enyém...


Na de azért nem hinném, hogy egy lottózópultos lány ennyi felkérést kap. Veszíteni valód nincs! Egy próbát megér.


Ha meg mégis sokan tesznek neki ajánlatokat, akkor meg úgyis elfelejt téged, beleolvadsz a nagytömegbe. A lényeg, hogy megpróbáltad, és tudod mik a lehetőségek.

2018. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Én az ilyen esetekben, ha látszik valami kis szimpátia, akkor levelet szoktam írni. Pár sorosat... valami különleges papírra, és nem átlagos íróeszközzel.

A végére pedig olyasmit, hogy ha a lánynak nem "aktuális", akkor egyszerűen ne csináljon semmit.


A leg viccesebb az volt, amikor a közértes kiszolgáló hölgynek átadtam a bevásárlólistát,..... 25 deka ez, 10 deka az.... egy darab ez... és három darab amaz.... a végén pedig ez volt. Nagyon tetszel nekem, és nem akarom itt mindenki előtt mondani, de eljönnél velem megnézni a ....? Erre a lány átadta a vásárlásaimat és elszaladt a üzlet hátuljába és nem is jött elő..... de másnap elmentünk moziba :)

2018. máj. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ez tetszett :) és a mozis randinak lett folytatása?
2018. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!