Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesít ha a párotok úgy szólít hogy Lilikém, Vivikém tehát birtokos jelzőt használ a nevetekhez mintha a gazdátok lenne csak szerintem irritáló ez vagy csak én csinálok belőle problémát?

Figyelt kérdés
De egyébként nem csak engem hanem körülbelül majdnem minden nőt akivel kicsit is jobban ismer így alakítja át a nevüket.
2018. máj. 3. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

"csak szerintem irritáló ez vagy csak én csinálok belőle problémát?"


Tehát vagy csak szerinted vagy csak szerinted?

2018. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
csak szerinted.
2018. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Az zavarna ha másnál is ezt használná.

Viszont saját magamnál nem.

Inkább csak azért zavarna mert hülyén hangzik a nevem.

2018. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
egyáltalán nem zavarna. aranyos is tud lenni az ilyen
2018. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

A probléma "benned van", mert a párod valószínūleg nem olyan célzattal használja ezt, hogy érzékeltesse a tulajdonjogát, pusztán nem tudatos "szava járása".


Az irritációt és ellenérzést te választod, teszed hozzá és generálod.Ez a probléma akkor fog alapjaiban oldódni ha megérted az ellenérzésed mögött húzódó feltételes reflexet, az indulati reakciód kiváltó okát.

2018. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Az durva lenne, ha Lilikémnek vagy Vivikémnek szólítana...
2018. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

nem zavarna, mert amúgy teljesen szabad életet élhetek mellette. szóval nem lenne komoly.

ha idegenekkel is csinálná, az zavarna.

2018. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Engem is idegesit , utalom is mert nem vagyok senki tulajdona
2018. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Anyukám...


te most az anyukám lettél?

2018. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

És ha összeházasodtok, akkor mutasson be úgy, hogy "feleség", mert nem vagy a tulajdona, hogy azt mondhassa, hogy ő itt a feleségem.

Értem.

2018. máj. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!