Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így meddig mehet tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klauccka kérdése:

Ez így meddig mehet tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan problémám lenne hogy a mostani páromnak felesége van együtt is él vele és van három gyereke is bár ok már felnőttek és bujkálni kell mert nyomoznak utánna hogy kivel van együtt meg stb pedig már nem jó a kapcsolatuk pár éve és nem váltak el még .. 44 éves pasirol van szo és elmondása szerint szeret velem lenni meg én sokat foglalkozom vele tudom mi kell neki de mondtam is neki hogy én ezt a bujkálást nem nagyon akarom csinálni mert jó a lánya lehetnék az tény mert most leszek 20eves valaki esetleg volt mát ilyen helyzetekben ? Vagy ötlet hogy mit tegyek ? Valaki tudna segíteni ?

2018. máj. 4. 07:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nah már megint egy apakomplexusos csaj. Itt tart a mai világ. Dugásra jó vagy neki, másra sajna nem, ezt fogadd el.
2018. máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

KAMU!!!!!


Ingyen p..nci vagy, semmi több. Használ mint egy rongyot aztán eldob, mikor elhasznált.

2018. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindjárt jön a Kérdező és írni fogja, hogy de Ő szeret engem, azt ígérte, hogy elfogja hagyni a feleségét miattam stb.:)
2018. máj. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Másnak a férje nem a te párod.

Majd megtanulod a saját károdon, amikor lebuktok, és még te leszel a xar szemét riherongy, akit megtép a felesége.

Ha lenne egy kis eszed, legalább pénzt kérnél a szexért. Így is évekig qurva maradsz mindenki szemében.

2018. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Yay, Mucika.... más is volt már ilyen helyzetben, nem te vagy az első, és nem is az utolsó.... és neked is csak annyit tudok mondani, mint mindenki másnak: akinek szar a házassága, az elválik. Akinek nem jó a kapcsolata az asszonnyal, az is.

Aki meg csak az időt húzza, az sohasem fog, de legalábbis nem a lányakorú szeretője miatt.

Ingyenlyuk vagy, Csillagom, és ezen sajnos senki nem tud segíteni neked.

2018. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, nem is fognak elválni, nem is biztos h rossz a házassága, ezzel az állítással csak betömi a szád (meg mással), mert szeretik az ostoba nőket, akik ezt a dumát beveszik. Egy darabig, míg neki kényelmes, használ. Ha nem tetszik, kilépsz ebből.
2018. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Hogyhogy mit tegyél?

1. Ne kefélj családos emberekkel.

2. Kettes pont nincs, elég az első egyszerű szabályt betartani. Függetlenül attól, hogy rád nézve sokkal megalázóbb az egész viszony úgy, hogy apád lehetne. De ez önmagában még felvállalható lenne.


Tudom, kérdésre kérdéssel nem illik válaszolni, de úgy mégis: szerinted miért nyomozgat az egész pereputtya az után, akivel a feleségét csalja?

Azon kívül, hogy tudnak róla, hogy szeretője van, de látod, a váláshoz ez se elég.

Szerinted gratulálni akarnak neked? De úgy őszintén.

2018. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Kezdenek unalmasak lenni ezek a szhar kamukérdések.
2018. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ameddig benne maradsz - ugyanis neki csak a puncid kell, semmi más.
2018. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Én nem akarlak bántani és rad nem illő szavakkal dobálni téged, hiszen nem is ismerlek teged.

Az írásod alapján nagyon fiatal ( bár ki írtad hogy 20 leszel ) vagy és kihasználja azt hogy hiszékeny és tapasztalatlan vagy , minden szavát elhiszed és ha nem lépsz évek múlva is vele leszel....az semmi keppen nem jó. ::((

De komolyan húsz évesen 44 e pasi , vagyis érett férfi kell neked ráadásul van három gyereke IS. Más is tud enyit vagy többet nyújtani az ágyban?! Gondolkoz kérlek....:)

Jó veled :::))) igen mert fiatal vagy és szexelsz vele minden nap ENNYI!!

Szeret veled lenni....akkor nem szerelmes beléd?

Tudod mi kell neki, hol az ágyban?

Nem szeretnélek bántani de kihasznál téged , inkább keress hozad ülő fiút aki viszonozza neked azt amit te is nyujtasz neki, vagy meg többet de ES nemcsak az ágyban ...... értesz engem?

Szed össze magad mert ebből nem lesz komoly kapcsolat, 100%

Írj ha kerdesed van, segítek. :)

2018. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!