Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzom be zsinórban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom be zsinórban a 3. olyan férfit, aki közvetlen szakítás után van?

Figyelt kérdés

Az első ilyen esetben még sikerült csőbe húzni. A második esetnél az egyik exem jelentkezett, de ott már átláttam, hogy mi akar. A harmadik is effektíve egy régi ismerősöm és velem akarta vigasztaltatni magát. Utóbbi kettővel egyébként nem volt semmi.


Ez olyan már, mintha egy lecke lenne, amit meg kéne tanulnom, de fogalmam sincs, hogy mi lehet az.

Már nagyon bosszant, hogy ennyit nyavalyognak a férfiak, miközben én tavaly sokkal rosszabb időszakot éltem meg(2x műtöttek és egy hosszan tartó gyógyszeres kezelés alatt is álltam), mint egy szakítás és mégse vigasztaltattam magam, hanem többé-kevésbé önerőből talpra álltam.


2018. máj. 4. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki így, ki úgy lép tovább. Van aki visszahúzódik és önerőből feldolgozza, van akinek egy másik kapcsolat segít ebben. Nem vagyunk egyformák. Nem feltétlen csak párkapcsolati területen lehet összefüggést keresni, ha ez a cél - hanem tágabb értelemben is. Gondolok itt a veszteségre mint érzés és mint esetleges közös kulcsszó. Ha az életed bármely területén veszteség ért, az egyezhet más párkapcsolati veszteség érzésével. Az alap ugyanaz. Veszteség egy szakítás, veszteség a gyász, veszteség az anyagi kár, egy munkahely megszűnése/váltás, az egészségben beálló negatív történés, akár egy kényszerű költözės. Mindegyikhez el kell engedni valamit a továbblépéshez. Ha kell (nem tudom kell e?) vissza lehet nyúlni a saját gyerekkorodba (vagy bármely korábbi élettörténésedbe), hogy hol, mikor érezted ugyanazt az érzést, amelyet most érzel a fent leírtak kapcsán. Érdemes nem logikai, inkább érzelmi hasonlóságot keresni.
2018. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"miközben én tavaly sokkal rosszabb időszakot éltem meg"


Hogy más hogyan éli meg a problémáit és kinek mi a rosszabb, arról te nem tudsz semmit.

2018. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!