Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szinte minden nőnél hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szinte minden nőnél hátrány ha minimalista vagy szex terén?

Figyelt kérdés

Félreérthettek de próbálom kicsit magyarázni:


Nálam AZ is de csomó más is adott a sokszínű egymásra hangolódáshoz..


És nekem vhogy többet jelent ha ritkábban van..


Inkább az egymáshoz bújás, ölelés ilyenek ami bejön nonstop..annak kb függője vagyok..logikus, hogy a másokra gyakorolt mellékhatást szeretem kizárni tehát nem köztereken, buszon..


Plusz anál-orál vonal komplett kilőve..


Ez lehet néhány nőnél előny? Tehát nem csak ideig mutatná hanem tényleg ez lenne nála a telitalálat..


25f


2018. máj. 4. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Lehet.

Nálam.Bár azért én az orál nélkül nem biztos, hogy tudnék élni.Anált soha, és igen, én is jobban élvezem ha ritkábban van. És egyéb testi kontakt nagyon kell.

De az orálba belegondoltam, én azt időnként, tényleg időnként igénylem mindkét oldalról.

2018. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Személyszerint nálam ez off lenne.

DE

Biztos vagyok benne,hogy találsz olyan lányt aki hasonló beállítottságú. Sokan pont ezekre panaszkodnak,hogy a hölgy ilyen. :)

2018. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Könnyen megoldhatod ezen problémádat, ha egyből megnősülsz. Így a hátrányod gyakorlatilag az előnyöddé változik.
2018. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet.
2018. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jaguar, hoogy?

magadhoz kötöd azt kihasználod hogy te navigálsz? vagy félreértettem..


azért nem középkori hangulatot akarok közénk..

2018. máj. 4. 13:38
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
#3😀😀😀
2018. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
MI lenne ha egy szimpatikus nővel felfedeznéd a szexualitás sok oldalát? Lehet élveznéd pl. az orált is, az nem extrém, de a csajok imádják, ha jól kinyalják őket.
2018. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Nálam a nonstop ölelés-bújás sokkal nagyobb hátrány, mint az alacsonyabb libidó, de szerintem vannak bőven olyan nők is, akik úgy gondolkoznak, mint te.
2018. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Mivel nem egyezik meg minden ember szexuális igénye, így néhánynál hátrány, de néhánynál előny.
2018. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Én nem vagyok bujos olelkezos fajta ,romantikus se vagyok

Ha hozzam bújnak Elviselem de nem sokáig mert zavar hogy valaki állandóan a személyes teremben csung akadályozva a szavad mizgasteremet

Nalam ez kilőve ez a fajata olelkzve csokolozas

Szex számomra szar nem jelent semmit megvagyok nélküle akar örökre is

Jobban szeretek maszturbalni mint szexelni

2018. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!