Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utazik olyan sok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utazik olyan sok nagyon csinos szép lány tömegközlekedéssel, amikor állítólag fontos a nőknek az egzisztencia?

Figyelt kérdés

Csomó csinos lány utazik buszon, vonaton stb. Úgy gondolom nagyon kényelmetlen tömegközlekedéssel utazni egy csinos nőnek. Meleg van büdös van, tömeg van, tele van koszos igénytelen emberekkel stb. Meg sokszor késnek is a vonatok és bizony visszatérő nőket látok akik rendszeressen használják a tömegközlekedést.


Szerintem ha egy nőnek fontos az egzisztencia akkor minimum olyan pasit választ akinek van kocsija. És gondolom egy olyan nőnek akinek fontos az egzisztencia az elvárja hogy a férfi vagy szállítsa kocsival, vagy vegyen neki egy kocsit. Szóval lehet mégsincs sok pénzéhes nő a csinos nők között


2018. máj. 7. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem unod még a "csinos lány" kategóriás kérdéseidet?

Ennyire nincs életed?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Vaslogika... :D De nézzük: 1) aki valamit akar, nem biztos, hogy eléri. 2) nem hiszem, hogy 24=7 a pasi szállítaná. 3) bármilyen hihetetlen, mi, gazdag emberek is utazunk tömegközlekedéssel néha. :O


És nem, nem mondom azt, hogy az összes szép lány a gazdag pasikra vadászna. Sokan csak a jóképűekre.

2018. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Mert nem mindenkinek jut pénzes pasi
2018. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
35%
Még nem szereztek tehetős pasikát maguknak, majd idővel bepótolják a lemaradásukat, amikor sátáni kacajjal fognak gúnyolódni a tömegközlekedőkön az anyósülésről. Röviden ennyi.
2018. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Engem ne szállítson autóval annak ellenére, hogy szeretném, ha lenne egzisztenciája. Fontos a környezetvédelem, nem azért tanultam évekig, hogy a seggem töröljem vele, ezért jó a bicikli Lexus helyett. :))))
2018. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4. Szerintem borzasztó sok csinos nő van tömegközlekedésen, és minden korosztályban, szóvak ez em igaz....
2018. máj. 7. 20:26
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem életszerű, hogy a pasi fuvarozza a csajt.

Kocsival járni meg nem mindig megoldható - nincs parkolóhely, annyira beáll reggelente a környék, hogy tömegközlekedéssel olcsóbb, nem tud vezetni, nem akar vezetni, vagy - horribile dictu - nincs pénze kocsira/benzinre.

2018. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Lehet szinglik vagy hiába van a pasijuknak autója ha ő éppen nem ér rá sofőrt játszani.

Az se kizárt hogy nincs jogsijuk, akkor hiába venne nekik bárki autót.

Saját példa nekem van autóm, de időnként inkább metrózok, mert gyorsabban beérek a munkahelyemre mintha autóval araszolnék a forgalomban és még parkolóhelyet se kell vadásznom. Kényelmesebb, tisztább a saját autó az igaz, de nem mindegy hogy 15 vagy 40 perc alatt jutok el otthonról a munkahelyemre. Amúgy deja vu hogy ezt már kérdezted, mintha valaki csinos lenne egyből derogálna neki villamosra szállni.

2018. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Csinos nő vagyok, és nem gondolom, hogy kellemetlenebb lenne nekem a tömegközlekedés, mint bárki másnak.

Nincs kocsim, és a barátomnak sem, fiatalok vagyunk, és a lakás a prioritás, meg a gamer PC és a szépségápolási szerek, ruhák, súlyzók, tápkiegek (ezek miatt is vagyok csinos :D). Majd egyszer talán lesz kocsi is.

2018. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy nagyon szép csinos lány ugyanazért utazik tömegközlekedéssel, mint mindenki más: hogy eljusson A-ból B-be.
2018. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!