Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jo talonba tennie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jo talonba tennie egy ferfinek vagy egy nönek valakit? Miert jatszanak masok erzeseivel az emberek?

Figyelt kérdés
Ha elsöre nem tudja mit akar miert huzza az idöt feleslegesen mig a masik majd meghal a bizonyos szemelyert?...

#hazugság #érzés #hamis #kegyetlenség #talon #talonba tart #jatszadozasok #öszintetlen
2018. máj. 7. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, amit leírtál. Mindig van egy rajongó aki bármit megtesz és akinek nem kell adni semmit. Az, hogy egy ilyen húzás meddig tart, az egyéni lelkiismerettől függ.
2018. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajaj nem szabad foglalkozni az olyannal.Én is megégettem magam ilyennel.A kis genyó gyáva volt ahhoz hogy próbálkozzon nálam.Inkább felszedett egy randa csajt mert ahhoz volt mersze.Elöbb örült magának meg rámvigyorgott hogy már kiszerettem belőled.De aztán eltelt pár hét neki az új kapcsolatból azt rájött hogy csak az újdonság íze volt hogy azt hitte irántam már semmit nem érez. Azt mindjárt megint nézett rám boci szemekkel.Az de azért csak megtartotta a csajszit is.Nekem meg húzta az agyamat azzal hogy láttam rajta hogy de engem szeret.Egy gyáva suttyó volt és emiatt kb évekig szenvedtem.Mert láttam hogy mit érez.És csak vártam és vártam.Néha megpróbáltam utat engedni másnak de nem ment.Mert akkor aztán szó szerint odaállt a pasim mögé és mutogatta magát.Lényegében érzelmi manipulációt csinált velem szemben.Mutatta hogy mit érez de tenni gyáva volt.Inkább volt a biztos csajával mint hogy összeszedje magát arra hogy tegyen vmit.Én meg csak várjak rá mint egy gyogyós.Meg ne is próbálkozzak semerre mert akkor megcsinálta a féltékenységi jelenetét.Hát mit ne mondjak.Így utólag totál idiótának tartom magam.2 panelra laktunk egymástól meg egy suliban is laktunk.De pont ez volt a baj.Így egy ördögi körbe kerültem érzrlmileg.Ha vkit folyton látsz és még sakkban is tart ilyen kis húzásokkal akkor nem fogod tudni kiverni a fejedből.El kellett volna költöznöm a környékről és nem egy bulikba járni.Pár hónap alatt kihevertem volna az érzéseimet.Így éveket csesztem el.Mára eljutottam odáig hogy az a pasi akin csak meglátom hogy remeg a térde ha meglát pont abszolút megszűnik férfi lenni a szememben.Régen meg pont az olyan tetszett mert az azt sugallta hogy na ez nem csak annyit akar.Mára azt sugallja ami az igazság.Nemcsak annyit akar de egy gyáva kukac akivel az életben nem fog összejönni mert saját magát nem képes legyőzni.Ha meg te próbálkozol az ilyen szinten gyávánál ugyis csak sérülsz.Mert akkor mégjobban visszavonulót fúj.Szóval ennyi.Gyáva pasival meg ilyen talonba rakóssal felesleges foglalkozni.Olyannal kell goglalkozni aki kedvesen,inteligensen odajön.
2018. máj. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 ha ő gyáva volt kezdeményezni, akkor TE miért nem léptél csak "varás és várás" helyett?

Nagyon unszimpatikus ahogy azt kéred számon rajta, amire TE sem voltál képes.

2018. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem meg inkább nem olvastál figyelmesen amit írtam.Hogy amikor én próbálkoztam akkor meg még jobban begyávult.Mert azzal aláírta volna hogy gyáva volt.Idióta az ilyen pasi.Én már megtanultam.A pasinak kell tenmie.Amelyik erre nem képes azt lesz.rom magasról.A mi dolgunk felkelteni az érdeklődést nem pedig becserkészni a vadat.
2018. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Okés átolvastam mégsem írtam bele az egy másik hasonló kérdésnél volt.De amugy én próbálkoztam csak akkor még gyávább lett.Azzal kell foglalkozni aki ott van és tesz is.Aki birka az birka is marad
2018. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!