Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú egyszer vissza jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú egyszer vissza jön hozzám akkor mindig is vissza fog. Szerintetek ebbe van igazság?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Exemmel mi háromszor kezdtük újra. Mindig visszakönyörögte magát, én pedig mindig voltam olyan ostoba liba, hogy elhittem, most jobb lesz. A harmadiknál sem lett jobb, sőt, talán még rosszabb lett minden. Elegem lett, szakítottam.

Megkeresett negyedszerre is, de az arcába nevettem, hogy ugye ezt ő sem gondolta komolyan?


Addig megy vissza, amíg tudja, hogy játszhat veled és mindig ott leszel tartaléknak.

2018. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha egyszer vissza akar jönni akkor lesz több alkalom is hogy probálkozik?
2018. máj. 8. 00:43
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én férfiként háromszor keztem újra. Egyre rosszabb lett minden.

Aki egyszer szakított azt nem szabad újrakezdeni.

A férfiak a legtöbb esetben a szex miatt mennek vissza, ahogy találnak új portékát megint le fognak lépni. Én is mindig akkor akartam újrakezdeni ha elöntött a tesztoszteron.

2018. máj. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az exem már kétszer megkeresett egy éven belül. Mindkétszer tudtam, hogy szex kell neki, nem más, ahogy előttem is írták már. Tisztán éreztem abból, ahogy írt, de második alkalommal kibújt a szög a zsákból. Másodszorra én koppintottam le. Azóta nem keresett.
2018. máj. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer visszament, esetleg másodszor is az nem garantálja, hogy mindig. Sok befolyásoló tényezője lehet annak is, h visszamegy, majd változhat bármi amiért nem.
2018. máj. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Ha a fiú tudja, hogy te úgyis hajlandó vagy letolni a bugyidat, hogy nem kell bele különösebb energiát befektetni, akkor minden alkalommal meg fog jelenni nálad, amikor meg kéne fejni. Jó ha van egy fix tartalékpunci, amikor nincs barátnő, és alkalmi se akar összejönni. Ilyenkor kincset ér egy olyan csaj, akinek elég egy telefon, és egy óra múlva már pattog a farkadon.


A romantikus körítés csak maszlag.

2018. máj. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Párom bipoláris, így rendszeresen szakít ha baj van. Persze tudom ez más szitu. De tudom, hogy szeret. Csupán ha sok a feszkó, rajtam "tölti ki". Mármint csupán szakít. Eddig négyszer történt ez meg, de másnap már jött is vissza. Külső szemlélő szerint nem kellene, de ő önhibáján kívül teszi mindezt.

Előtte a kapcsolataimban soha nem bocsátottam meg, ott hajthatatlan voltam, mert nekik nem volt ilyen problémájuk.

2018. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Azt pedig észre lehet venni ki akar csak szex miatt békülni... Olyankor megy a kamu szöveg össze vissza...

2018. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!