Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány mosolyogva köszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mosolyogva köszön rám akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 20 évesek vagyunk, azonban ő egy igencsak vonzó csaj, és nem hiszem, hogy valamiféle esélyem is volna nála. Emiatt nem is próbáltam meg soha egy lépést sem közeledni felé. Viszont mostanában mindig a szemembe néz mikor meglát, és a minap még közben mosolygott is olyan aranyosan.

Ezt mire vélhetem? Lehet annak a jele, hogy bejövök neki mégis, vagy csak puszta kedvesség?



2018. máj. 8. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokan köszönnek mosolyogva bárkire, csak ez nem jelenti azt hogy tetszel neki. Lehet csak jó napja van, vagy alapból ilyen kedves mosolygós és azért köszönt így
2018. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha 20 évesen sem tudom ezt eldönteni vagy gyáva vagyok, akkor még bőven tini kategória vagyok agyilag.
2018. máj. 8. 09:56
 3/9 anonim válasza:
Én is mosolyogva köszönök mindenkinek, sőt, amikor telefonálok, akkor is... ha ez ilyen alapon működne, akkor körülbelül 20 ember tetszene naponta, fiúk, lányok egyaránt.
2018. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet kölcsönös a vonzalom. Tegyél egy kísérletet; lépjél felé;

ezek a párkapcsolatos dolgok nem azon múlnak, hogy te mennyire látod magad szépnek;

ezek valami sokkal felsőbb rendeltetésű dolgok.

Tégy egy próbát, hívd el moziba, fagyizni.

2018. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy a szemedbe néz inkább utalhat arra, hogy tetszel neki mint a mosoly. Ha úgy érzed, hogy keresi a tekinteted és az őszinte mosolya csak neked szól akkor egy próbát megér.
2018. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És szerintetek mi van olyankor, amikor egy lány a szemebe néz, vagy tekintetével keres, de nem mosolyog?
2018. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Re:# 6

Lehet, hogy nyomott a hangulata de tetszel neki

Lehet hogy csak kíváncsi rád, és próbál megfejteni

Lehet,hogy mindenkinek a szemébe néz.

2018. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mikor társaságba is vagyok mindig én vagyok az, akinek a szemébe néz mikor köszön. Soha nem vettem még észre, hogy rám nem, de másra meg ránéz, én pedig ő rá.
2018. máj. 8. 14:53
 9/9 anonim válasza:
Lány vagyok. Szerintem tetszel neki. Én is kiszemeltemnek mosolyogva köszönök. Sőt még intel is egyet neki
2019. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!