Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem teves ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem teves ez a motivacio?

Figyelt kérdés

Itt minden valasz az hogy gyurd ki magad, legyen egzisztenciat meg a tobbi es akk 5-10 ev mulva lesz baratnod.

Mert amugy nem lehet vagy mi?

Jo az ember idovel ezeket kialakitja de attol meg mielott mindegyik megvalosul attol meg lehet valakije.

De amikor kiirjak hogy gyurok meg jol oltozkodom meg hasonlok es ok is ugyanugy egyedul vannak akkor ennek mi ertelme volt hogy eleve masok miatt csinalta es nem is maga miatt


2018. máj. 8. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A gyúrás nem feltétlenül jelent sikert. Számos vékony alkatú vagy épp "mackós" férfinak van párja. Meg kell találni, mi az akadály, és arra kell gyúrni.
2018. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Ezt többnyire nők írják és nem véletlen, azért írják mert erre buknak.
2018. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mirõl beszélsz, én sok olyan választ olvasok, hogy “ne a nõk miatt gyúrj”. Nem tudom melyik válaszokról meg kérdésekrõl beszélsz, de én pont nem ezeket olvastam.
2018. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is sok ilyet olvasok. Itt és máshol is.

De mindkét Nemtől egyaránt. Egy kapcsolat nem ezen múlik. Esetleg önbizalmat ad, ezzel könnyíti meg az ismerkedést.

2018. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!