Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn tényleg nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg nincsenek értelmes kövér lányok? Ez a kettő egyszerre nem létezik?

Figyelt kérdés

akivel sikerült megismerkednem, és egyedülálló, az:

- depressziós, lelkibeteg

- autista hajlamú

- 2 nap után szerelmes lesz belém

- mentálisan retardált (nem tud kommunikálni, öltözködni, vagy már az első találkozás alatt féltékeny a semmire)


2018. máj. 8. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Én annak tartom magam, viszont ezek a megfogalmazások egyáltalán nem szimpatikusak, már elnézést. Milyen odaadó, romantikus férfi lesz az olyanból, akinek alapvetően ez a mentalitása a női gondolkodással kapcsolatosan?
2018. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy fogalmaznék, hogy társkeresőn egy értelmes ember sincs.
2018. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kövérségükből miatt van. Nekem volt túlsúlyom, és rengeteg szekálást kaptam otthon is-iskolában is (+10-15kg...akkor gondolhatod a jóval kövérebbek mit kapnak). Emiatt sokáig nagyon negatív és depresszív voltam, de mellé szeretetéhes is, hiszen otthon is csak elutasítás volt és megjegyzések.
2018. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem ez a mentalitásom. Sok jó, és tényleg kellemes beszélgetésen, randin, találkozón vagyok túl. Egyszerűen egyre inkább ez a benyomás alakul ki bennem.

Van az, aki a társkeresőbe, mint élete utolsó lehetőségébe kapaszkodik. Érezzük jól magunkat egy délután, és kb máris én leszek a nagy Ő.

Aztán, aki rettenetesen zavarban van, amit egy olyan szinten átlátszó megjátszott magabiztossággal kompenzál, h már néha én érzem magam kellemetlenül.

Valamint az utolsó kategória, aki szégyenli az alakját, még a randi alatt is a súlyán szorong.

Valamint akad olyan is, aki 1 randi után belémszeretett.


Azt hiányolom csak, aki szórakozni jön, aki nem élete fájdalmának ellenszerét, és képzeletbeli lovagját látja a másikban.

2018. máj. 8. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen, csak az kizárásos alapon nem társkeresőzik.
2018. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen negatív véleménnyel vagy róluk, akkor miért pont kövér lányokat keresel?
2018. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Főleg a kövérebb lányok tetszenek, ezért keresgélek köztük. Egy duci lánynál oldalakon át tudnám sorolni amit imádni tudok, míg egy vékonyabb nálam főleg kompromisszum lenne. Az arcuk nagyon ritka esetben nem szebb, a bőrük selymesebb, jobb hozzáérni.. az egészség fontos, de nálam, ha nőről van szó, mindig is előny volt a kövérebb test.
2018. máj. 8. 20:16
 8/14 A kérdező kommentje:
Élőben szoktam inkább ismerkedni, viszont most idő hiányában adta magát a társkereső :D
2018. máj. 8. 20:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt,hogy nem tud öltözni?
2018. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az olyan ruhák, amik a hibákat erősítik, az erőséégeket takarja. mikor egy jó alakú lány pelerint, poncsót, lötyögős bő nadrágot, fazonban nem passzoló pólót, köldök fölé 10 centivel érő farmert...visel. minden, ami a nőies alakot amorf hájjá próbálja alakítani.

Mikor az öltözködés magabiztosság helyett szégyenkezést sugall.

2018. máj. 8. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!