Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miért jönnek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért jönnek össze búbánatukban egy másik sráccal, jó tudom nem várhatnak örökké arra a pasira aki valójában tetszik nekik, de ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

😐?

Szerinted egy nőnek egész életében csak egy férfi tetszik? Hát nem.

Azért jön össze vele, mert ő is tetszik neki, és várni se kell rá. Ilyen egyszerű.

2018. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Lassan 5éve nagyon tetszik valaki. Sosem volt semmi szemezésen kívül, én meg nem kezdeményeztem. Ha várnék rá, egyedül halnék meg.
2018. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
4evig sirtam az exem utan, szal ez faszsag :D
2018. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem jönnek össze. Csak a legjobban kinéző férfival hajlandók összejönni, akit ismernek. Ha összejön valakivel egy csaj, akkor nem búbánatában teszi, hanem vagy még jobban néz ki az illető, mint aki addig tetszett nekik, vagy valamilyen érdekük fűződik hozzá (anyagi, stb.).
2018. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Gyakran kényelemből... akihez nem kell kezdeményezni, az mégis kényelmesebb
2018. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Most miért kell ennyire játszani a hülyét? De komolyan.

Te se arra vársz a mai napig, aki életedben először megtetszett és kikosarazott, vagy csak nem lett belőle semmi.

Az a bajod, hogy azt hitted, hogy a csaj majd hosszú évekig türelmesen vár rád, amíg te kiszórakozod magad és sorra kerül. Erre valaki elhappolta... Biztos nem látta rajta a táblát, hogy "reserved".

Így jártàl.

És most te hány évig vársz rá, hogy sorra kerülj? Hm?

2018. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy fiú vagy lány, egy nagy csalódás után hajlamos az ember belemenekülni olyan kapcsolatba, ahol a másik kevésbé tetszik.
2018. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!