Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor voltatok először szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltatok először szerelmesek? Talán a lányokat szereti?

Figyelt kérdés

az első kérdés csak kívácsniság , a barátnőm nem nagyon volt még szerelmes , és ha meglát egy szép lányt, akkor azt megjegyzi , hogy szép ez a lány

szerintetek a lányokat szereti vagy csak én képzelődök?


2010. jún. 14. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Áh, ne foglalkozz vele, a lányok csinálnak ilyeneket. Amúgy 17 évesen voltam először igazán szerelmes haverom unokahúgába, de csúnyán végződött :P
2010. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm általában hamarabb fordul meg csajok után mint én. Nem leszbi.


20f

2010. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen voltam először szerelmes, azóta is tart :)

És én is a lányok után forgolódom, pusztán mert összemérem magunkat ő miben jobb vagy jobb egyáltalán ? Ha jobb irogykedem picit stb..Pedíg nem vagyok lezbi, sem biszex..itt a párom és a kisfiúnk :)

2010. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, de a fiúkkal annyira nem foglalkozik, tehát ha megy el egy pár akkor a lányt jegyzi meg és nem a fiút, persze a jó pasit is észrveszi
2010. jún. 14. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:

én ma 6 hónapja,hogy igazán szerelmes vagyok egy srácba. :)


amúgy szerintem nem lezbi a barátnőd, én is néha megnézem a csajokat, pedig én hetero vagyok.

2010. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!