Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utcán, kávézóban vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán, kávézóban vagy egy előadáson hogyan lehet észrevenni, hogy egy férfi engem néz vagy az előttem vagy mögöttem lévő embert?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire akarom, hogy észrevedd. ;)
2018. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Kérj meg valakit, hogy gyakoroljon veled. Állj egy lépéssel a fal elé, a társad pedig veled szembe. Kérd meg, hogy nézzen a szemedbe hosszan, aztán anélkül, hogy másfelé nézne, fókuszáljon úgy, mintha a falat nézné és te ott se lennél. Figyeld a szemét, teljesen más lesz a tekintete.

31/f

2018. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod észrevenni? Nem mindegy, kit néz egy ismeretlen?
2018. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes: velem mindig az a baj, hogy a kiszemelt nő mindig kiszűri, hogy őt (vagy a lábát) sasolom, és továbblép. Szóval érzi ezt az ember.
2018. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!