Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy buliban megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy buliban megismertek egy fiút, nagyon megtetszik, és ő felhív a lakására (nyilvánvaló, hogy miért), akkor felmennétek?

Figyelt kérdés
kort is légyszi köszi
2010. jún. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már előtte is ismertem és a buliban összejöttem vele és mindketten egyedülállóak vagyunk, és tényleg nagyon nagyon vonzódom hozzá, akkor talán.

De ha akkor látom először, akkor bármennyire is tetszik nem megyek fel hozzá, mert nem bízom ennyire az emberekben. De nem is szoktam buliban ismerkedni pont ezért. :) 19/L

2010. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nielindi ***** válasza:
egyszer elöfordult velem ilyen. csak nem lakásra, hanem koli szobába mentünk.
2010. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem.. 2o, l
2010. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, bizonyára nem a bélyeggyűjteményét óhajtja megmutatni.

Idegennek a lakására meg amúgysem mennék. Nem vagyok bizalmatlan, de a volt osztálytársamat megerőszakolták. Totál megtetszett neki egy srác neki, a szimpátia is megvolt (könnyű préda-elv), felhívta egy kávé ürüggyel, s az eredmény lsd: fenn.

Ja, azt elfelejtettem, hogy a barim akkor 15 volt, s a pasi olyan 20-25 forma lehetett.

De tanult belőle, de azóta minden pasiban a kéjenc disznót látja... így fogalmazva finom voltam és nőies.

2010. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző 20l
2010. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom de megérdemelte! Ha más lányoknak van annyi esze hogy akárhogy bejön nekik a pasi és nem ismerik nem mennek fel hozzá akkor a 15 éves bnődnek is lehetett volna! Ha egy 15 éves kislánynak meg van arra az esze hogy felmenjen egy idegen férfi lakására, akkor gondolhatta volna hogy nem sakkozni akar a FÉRFI:D Persze ettől nem kellett volna megerőszakolni őt de aki ismeretlen férfival.... 20 éves vagyok de még csak ismerkedni sem ismerkedem bulikban. Nem hogy felmenni hozzájuk. Nem csak most de korábban sem tettem soha.
2010. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!