Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan dalokat mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan dalokat mondani, ami a szakítás utáni újra boldog párkapcsolatról szól?

Figyelt kérdés

Olyan szituációról beszélek, és ehhez kapcsolódó dalokat keresek, amikor a másik elárult, megcsalt, elhagyott, és hülyének nézett azzal, hogy rá egy hónappal megpróbált volna még visszajönni is (persze azonnal elküldtem a gránátba), azt hitte mindent megtehet velem, aztán egy évvel később egy olyan párt találtam amilyet még álmomban sem mertem volna elképzelni, mindenben megértjük egymást, azonos gondolkodásúak vagyunk, még a múltunk nagyon nagy része is azonos (többek között mindkettőnket átvertek és megcsaltak), sokszor előre eltaláljuk, hogy mire gondol, vagy mit szeretne mondani a másik. Ez naponta előfordul, többször előfordult, hogy naponta többször is. Mindketten elismertük, hogy lelki társak vagyunk, és eddig csak egymásra vártunk.

Tehát a dalok terén nem a bánatot és a szomorúságot keresem, mint úgy általában az ilyen jellegű kérdések szólni szoktak, hanem az újra talpra állás, újra boldogságban élni, ami az előző kapcsolat fényévekre volt a jelenlegitől, ahol azt is megbántam, hogy egyáltalán találkoztam anno vele, nemhogy azt, hogy akár egy percig is szomorú voltam miatta. Hülyének nézhetett, azt hitte nem tudok nélküle élni, helyette nemhogy nélküle élek másfél éve, de milliószor boldogabb vagyok a jelenlegi kapcsolatomban, nemhogy mint anno mellette, hanem mint bármikor is valaha.

Eddig ő nevettet rajtam, most én rajta.

A félreértések elkerülése végett, nem neki akarom "lobogtatni" a dalt, vagy dalokat, Isten őrizzen engem tőle, meg a bajtól, a facebook-on letiltottam, skype-ról letöröltem, új e-mail címet csináltam azóta stb.

Én magamnak szeretnék ilyen jellegű dalokat keresni, eléggé zenés vagyok ilyen téren is, és eléggé eltudok mélyülni bennük, főleg ha személyes tapasztalatomat látom bennük.

A lényeg, hogy az újra talpra állásról szóljanak a dalok, ami ráadásul nem csak őt, de minden eddigi kapcsolatot überel.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 14. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok, de azért itt van helyette valami más:

https://www.youtube.com/watch?v=sE1WoMocTlw

2018. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon régi, de hirtelen a Szívvel-Lélekkel c. dal jutott eszembe a Groovehouse-tól :D :)
2018. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet, nem ilyen stílusúra gondoltál, de mikor ilyen helyzetben voltam, ezt nagyon sokat hallgattam, és bár annak ellenére, hogy a szar kapcsolatot taglalja, számomra mégsem volt 1 percig sem szomorú a hangulata, inkább a lezárást, az újrakezdést juttatja eszembe.

"Te elindultál balra, én meg megmaradtam egyenes.

Most arra kérlek téged, hogy engem te többet ne keress,

Mert leszarom az éveket, összetépem a képeket,

Átalakulnak életek, mással nézem a kék eget..."

2018. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!