Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, válaszolnátok? (lehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, válaszolnátok? (lehetőleg minél többen)

Figyelt kérdés

Lányok, Lehetőleg minél többen válaszoljatok(?)Ti pl az utcán milyen külsejű pasik után fordultok meg?:), vagyis, aki tetszik nektek.

Milyen ruhatarabok tetszenek nektek egy pasin?

Kortis, légyszi, köszi:)

17/F


2010. jún. 14. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
gumicsizma, svájcisapka.
2010. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

a se nem vékony se nem kövér fiuk vagy a kicsit !!!izmosak:) azért ne legyen nagyon brutálul felöltözvve pl emo pasik de ne is b.z.san pl rozsaszin polo meg hegyes orrú cipő...csak menőn de szolidan!:)

19/L

2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 nielindi ***** válasza:

nem csak a ruhát nézem, föleg igy nyáron. szép, mackosajt felsöteste legyen, trikóban szépen látszik. vmi rövidgatya, azt annyi. az összkép a lényeg.


23/L

2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

nagyon ritka,hogy megforduljak egy pasi után...nem is emlékszem ilyenre :D

de hogy válaszoljak is, a fiúk, akiket megnézek: általában lazán elegánsak, sportos (de nem túlzottan kigyúrt!!), magas, szép arcú, jó frizurájú... ilyen modell külsejű srácok

ez nem azt jelenti,hogy csak ők jönnek be, de az ilyeneket megnézem :) 19/L

2010. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

nem fordulgatok pasik után, de ha mégis, én a punk srácokat nézem meg :Đ

15/L

2010. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

[link] :D


Ezt azért linkeltem be, mert nem számít nálam a ruha. Imádom Gerard Butler-t, és felőlem járkálhat ilyen szerkóban, nekem ő lesz a favoritom örökre! :D


[link] (L) Imádom (L) :D


20/L

2010. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 bbb. válasza:
Általában teljesen random emberek után "fordulok meg", nem hinném, hogy lehet rá bármilyen szabályt húzni. Bár van valamiféle beteges vonzódásom a raszta srácok iránt, de általában inkább az a folyton emlegetett kisugárzás fog meg :)
2010. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 bbb. válasza:
17:34-es vagyok, kort nem írtam: 17
2010. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem szoktam pasik után forgolódni, az a férfiak dolga :D De azért elkönyvelem magamban ha jó pasit látok.


Szóval: sötét rövid haj, mindegy h zselézett-e vagy nem. Helyes arc, esetleg egy kis borosta is szexi tud lenni.

Öltözködés: sportcipő, farmer, egyszerű póló. De ne legyen rózsaszín meg lila...Nyáron rövidnadrág, de ne ujjatlan, mert az nem áll mindenkinek jól, csak ha izmos a karja. És amit szexinek tartok ha szőrös a keze :D Lehet hülyén hangzik, de nekem az annyira tetszik. :D


21/L

2010. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Én imádom a fehér inget a srácokon. Az nagyon szexi!
2010. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!