Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esik neki, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik neki, hogy ezt gondolom róla, jogos a rossz érzése?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de majd egy évig szexkapcsolatban voltam egy férfival. Az elején tisztázva lett, hogy ebből nem lesz több. Így álltunk hozzá.

Amikor összegabalyodtunk, ő nem volt együtt a barátnőjével, de időközben úgy döntöttek, hogy megpróbálják újra. (Kétszázadjára, de nem ez a lényeg).


Sajnos voltam annyira hülye, hogy nem zártam le vele abban a pillanatban, de annyira működött kettőnk között a kémia, hogy nem ment.


Elkezdtem hozzá kötődni és sajnos neki van olyan beszélőkéje, hogy minden alkalommal visszadumálta magát, visszakúszott, mert egy idő után nem bírtam és le akartam zárni. De nem engedte.


Sokszor éreztem a nézésében ,az ölelésében, az érintésében valamit... Érzelmet, amit sosem tagadott..


Úgy bő 3 hónapja, ahogy egyre rosszabb lett megint a kapcsolata a nővel úgy ritkultak a mi találkozásaink is. Elkezdett engem "leépíteni".


Majd amikor szakítottak, nagyon rövid ideig még tartottuk a kapcsolatot, majd végül úgy döntött, hogy neki most nagyon rossz és nem akar engem is magával rántani a sz@rba. Meg hogy barátjának tekint, bízott bennem stb stb..


Bennem viszont emiatt kialakult egyfajta kép, hogy én csak pótlék voltam, hogy addig izgalmas volt neki ez, amíg ott volt a biztos pont.


Elmondtam ezt neki, és hogy ezzel nem őt hibáztatom, hisz végülis én mentem ebbe bele.


Neki viszont nagyon rosszul estek a szavaim, mert hogy ő nem ilyen, sose nézett rám pótlékként, sokmindent megosztott velem (ez tény...).


De nekem ez akkor is egy ilyesfajta érzés, mert hát ha én voltam az egyetlen barátja, akkor miért pont engem dob el egy ilyen helyzetben?


Nem kioktatást várok, tudom, hogy undorító dolog volt részünkről, tisztába vagyok sajnos vele, de vittek az érzések.


Én 26 L, ő 32 F


2018. máj. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne sajnáld, intelligens lánynak tűnsz, jobbat érdemelsz.

Menjen csak vissza hatszázadjára is az exéhez(az ilyen embereket sose tudtam érett felnőttnek tekinteni, szerintem te se tedd).

2018. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már nincsenek együtt, de nem ez a lényeg.


Sajnos mindig felébreszti bennem a lelkiismeretfurdalást, mert hogy én félre ismertem, nem gondolhatok róla ilyen rosszakat, hisz sosem bánt velem rosszul. Ami igaz, de a tényeken nem változtat.

2018. máj. 15. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nézzük targyilagosan.


Neki volt egy rosszul működő kapcsolata.

Köztetek a testi kapcsolat dominált. Nem haladtatok tovább.

Ő gyakorlatilag megcsalta veled a másik lányt. Neki így jó volt (ahogy leírtad: izgalmas)

Most nincs rád szüksége. Nem használ.


Már hogy a viharba ne lenne ez kihasználás és pótlékká amortizálás?


Ahogy az első is írta,értelmes lánynak tűnsz. Zárd le ezt a dolgot a sráccal és magadban is végleg. Heverd ki,építs új énképet és találd meg önmagad egy olyan férfi mellett,aki társként kezel.


(Nem tudom miért voltatok szexkapcsolatban-bár a megcsalást elítélem-de nem is fontos. A lényeg,hogyha ennél többre vágysz,akkor többet is fogsz kapni.)

2018. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem engedte lezárni????

Te meg engeded?

Kicsit asszimertikis ez, nem?

Szerintem nem veszitesz semmit.

Tán most téged hibáztat, hogy megint nem sikerült a párjával.

2018. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem akarom engedni, de most már nincs más választásom.

Így döntött, nem tehetek ellene semmit.


Nem engem hibáztat.

2018. máj. 15. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!