Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel elkezdtünk barátkozni eleinte neten beszéltünk majd egyre sűrűbben egyszercsak minden nap aztán heti 2x találkozgattunk is több hétig jól elvoltunk de most meg nem hív és nem beszélünk minden nap.

Pedig terveztünk a nyárra közös programokat is amiket ő talált ki. Azt is megbeszéltük, hogy majd elhozom hozzám és ott alszik.

Nem akarok mindig írni neki mert félek hogy lehet nem örül nekem, most mi tévő legyek várjak hogy majd keressen?


2018. máj. 15. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Előre szaladtál nagyon, nem? A találkozások milyenek voltak? Lehet nem úgy alakult, ahogy várta. Ha kerested és nem vevő rád, hagyd, ez van.
2018. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele. Lehet ő nem akar kezdeményezni, mivel sok férfi ilyen. Érdeklődd meg, hogy miért nem ír stb. Persze ne ezzel kezd "Szia. Miért nem írsz?" hanem csak írj, beszéljetek kicsit és hozd fel, hogy "rég beszéltünk" vagy "mostanában nem sokat beszélünk" valami ilyesmit. Ám ezek csak tippek. :D A lényeg a kommunikáció. Egy ideje kezdem kifejezni az érzéseimet mások felé nyíltan és kb működik a dolog. Próbáld meg. :D Sok sikert! :D
2018. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#2 vagyok :D Örülnék ha majd visszajeleznél, hogy hogyan ment :D
2018. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem keres, nem érdeklődik, akkor ne erőltesd.

Esetleg egy beszélgetést megér.

2018. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!