Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kevésbé hiányozzon a barátom?

Figyelt kérdés

Igazából egy idő után mindig hiányolom, de ha találkozok vele, utána úgy elvagyok pár napig és elég az is, ha naponta pár mondatot beszélünk.

A múlt héten többet is láttam, mint általában szoktam... mégis most jobban érzem a hiányát mint ezelőtt.

Egyetemista vagyok, sokat tanulok, nyilván akkor igyekszem arra koncentrálni és szokott is menni, tudok haladni a dolgokkal. Viszont mikor ez a sok tanulás is kezd fárasztani, egyre jobban, akkor ő is gyakrabban jut eszembe. Szóval egy idő után nemhogy elterelné a figyelmem az egyetem, hanem pont fordítva.

Meg olyan érzéseim is szoktak lenni, hogy mintha egy ideje jobban szeretném... és jobban félnék hogy elveszíthetem.

Most biztos kapni fogom a beszólásokat, hogy foglalkozzak mással, de épp ez az, hogy nem nagyon megy. Vannak dolgok, amikkel el tudom terelni róla a figyelmem, de a tanulás van most "mindenek felett"(így nincs másra idő) de az egyre kevésbé segít,épp ellenkezőleg.


2018. máj. 16. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Mostanában tanultam reggeltől estig, de már egyre nehezebben megy... és emiatt hiányolom jobban. Jó lenne vele egy jó program, jó délután...


Ami meg olyan, hogy érdekelne, arra tanulás miatt nincs idő.

Volt valaki hasonló helyzetben?


(negatív beszólásokat nem kérek)

2018. máj. 16. 10:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fáradt, stresszes, kimerült vagyok, akkor nekem is jobban hiányzik a barátom. Minél fáradtabb vagyok, annál jobban ideges vagyok és annál jobban hiányzik, hogy végre békében érezzem magamat.

A másik pedig az, hogy elutaztunk és 0-24 együtt voltunk. Utána már pár óra is kihívás volt egyedül. Ahogy visszaállt a normál rend, sokkal kevésbé hiányzott. Vagyis minél többet vagy együtt valakivel, annál jobban hiányzik.

Teljesen normálisan működsz

2018. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdesz szerelmes lenni a barátodba, ennyi az egész. Ez ellen nem küzdeni kell, hanem megélni.
2018. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Hasznosak voltak. Első: szerintem leírtad a lényeget, biztos ezért vagyok vele én is így.

Második: nagyjából egy éve vagyok a barátommal, bár inkább csak úgy mondom, több mint fél éve. Eddig is szerelmes voltam belé de mintha egy ideje jobban szeretném. Az eleje volt az a rózsaszín köd, egy ideje már egy "érettebb" szerelmet érzek, de most fura ez az érzés... mintha keveredne a kettő.


Első válaszolóhoz egy kérdésem lenne: te hogy vészeled át ezeket az időszakokat?

Ha tegyük fel nem találkozhatsz vele. Illetve, ha találkozol is vele, gondolom nem minden nap.

2018. máj. 16. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!