Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nők felháborodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nők felháborodva, ha egy férfi vékony, csinos, kedves és okos párt szeretne magának?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nincsenek. Mindenki olyan párt keres magának, amilyet akar. (Kivételek vannak, de azt le kell tojni. El kell fogadni, ha az illető nem téged keres.)
2018. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Jól érzem, hogy ez reakció egy előző kérdésre?
2018. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2018. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanazért amiért a férfiak felháborodnak ha egy nő "határozott, intelligens, bátor, magas, gyengéd, stb..." párt szeretnének maguknak.


Mert:


1.Ők nem ilyenek és ez sértő az önérzetük számára.

És/vagy:

2.Azt érzik mindenkinek ilyennek "kell" lennie, ez az elvárás pedig ösztönösen ellenállást vált ki.


És ami a legfontosabb, hogy nem a nők, és nem a férfiak vannak felháborodva, hanem az embereknek egy erre érzékeny rétege, akik ezt az ellenszenvet önként magukra veszik.

2018. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, milyen szituációban merül fel ez a probléma?
2018. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nő vagyok, és nem vagyok felháborodva. :D Lehet tippelni miért. :D
2018. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

Az itt a kérdés, hogy az a férfi milyen férfi.

Ha sportos, helyes, magas, sármos, megfelelő egzisztenciával, intelligenciával, akkor semmi gond.

2018. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem akkor vannak felháborodva, ha a pasi erősen átlagos, és ők átlagos nőként ismerkedni szeretnének vele, adnának neki esélyt, látnak benne fantáziát, de ez meg csak a top kategóriás pipikre csorgatja a nyálát. Nagyon hervasztó tud lenni.

Másfelől mindenki olyat szeretne magának amilyet csak akar, a kérdés, hogy kit kap meg.

2018. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Ha ez a nő nem ilyen, akkor hogyan tudja meg, hogy a férfi kifejezetten "vékony, csinos, kedves és okos párt szeretne magának"? Mert akkor ugye egyik sem keresi a másik társaságát...
2018. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem haborodok fel ilyeneken. Nyilván mindenki ilyet akar. Én inkább azon szoktam kiakadni, ha egy emberről elhiszik hogy ez mind, amit leirtal jellemző rá, de nem veszik észre, milyen ember valójában.
2018. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!