Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A testbeszéd tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testbeszéd tényleg ennyire sokatmondó? Ez tényleg arra utal, hogy nem szeret a barátom?

Figyelt kérdés
Sok közös képünk van facebookon, viszont azt mondta az egyik barátnőm, aki pszichológiát tanul, hogy nem szeret engem. Amikor rákérdeztem, hogy miből gondolja elmesélte magát az ülésrendet a bárban. Téglalap alakú asztal, a barátom ült az egyik oldalon, vele szembe a haverja, és meg az asztal 3.végében és a barátom nem jött közelebb felém, hanem kiment teljesen arra az oldalra, ahol nem ült senki, illetve azt állítja a barátnőm, hogy bárhova mentünk és ő látott minket, a mindig egymással szembe ültünk, mint 2 ismerős.
2018. máj. 16. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Remélem a barátnőd 1. éves hallgató. Francba már, hogy mindenki mindent jobban tud már mindenkiről. Kérdezd meg szerencsétlen srácot, hogy szeret e. Meg fogja mondani.
2018. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom, ez megint csak tini kategória.. Vagy legalábbis nem tudom elkepzelni hogy egy felnőtt ember ilyen dolgokon akadjon fent. Mit vársz? Hogy majd társaságban is egymást nyaljatok?
2018. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj a pszichológus hallgatók elől. Többségük csak magolásból jó, de hihetetlenül buta.

Ismerek egy lányt, pszichológusnak tanul. Kb. mindenkit lediagnosztizál depressziósnak. Egy másik ismerősöm, aki szintén pszichológusnak tanul, kapcsolatfüggő és irigy mindenkire, akinek kapcsolata van, ezért próbálja őket szétszedni.

2018. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne befolyásolják a kapcsolatod egy butácska elsőéves büfészakos meglátásai.
2018. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Inkább ne hallgass a barátnőd hülyeségeire.

Ráadásul az ilyesmi önbeteljesítő. Ha elhiszed, hogy nem szeret, akkor úgy is fogsz viselkedni, amit aztán a párod is megérez, és szakítás lesz belőle.

A barinő meg majd bűszkén veri a mellét, hogy ő megmondta!

2018. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez nagyon gáz.


Az ilyen pszichológushallgatók zöme segghülye :D

2018. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ekletáns példa arra, hogy a poharat lelökő segítő kéz mennyire destruktív is tud lenni.

Frankón elültette már a bogarat a füledbe. Kapcsolat rombolásból a barátnőd jeles.

És te is baromira azeretheted szerencsétlen fiút, hogy inkább a kuruzsló* barátnőd véleményére adsz.

Ellenségre neked nincs szükséged.


* a pszichológia nem áltudomány, sőt nagyon komplex (mert az emberi lény, lélek is az), de éppen EZÉRT egyetlen vacak ülésrendből kb nem lehet levonni semmit.

2018. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát csak ebből, és egy lakalomból azért nem lehet iylen messzemenő következtetést leszűrni, ez a része valóban hülyeség.


Maga a testbeszéd árulkodó lehet, de sosem értelemzünk önállóan semmit, mindig kontextusban és több jellel együttlehet csak állítani valamit. Én nagyon szeretem egyébként a testbeszédes kutatásokat és olvasmányokat, de a fenti szitu önmagában kevés bármi iylesmi kinyilatkoztatásához.


Kérdés, hogy máskor szokott-e bújni a barátod, keresi-ea közelségedet, vagy mindig ilyenek vagytok?


Diana hercegnő házasságánál is egy híres testbeszédkutató leírta a jeleit, amik a házasság utáni 3-4évbn már utaltak rá, hogy nem szeretik egymsát. (Tényleg nem szerették, DIana is boldogtalan volt mellette és folyamatosan csalta több emberrel is a férjét.)


Nekem is volt olyan pár az ismerősi körünkben, akik ről konkrétan más kérdezte meg egy lakalommal, hogy "jaa, hogy ők együtt vannak? Hát meg nem mondtam volna, kb mint 2 idegen". Azért mondta, mert nem si egymás mellett mentek, egyik elől, másik hátul, és ők sem egymás mellett ültek utána pl, és hasonlóak.


Én szeretem a témát, de sokan félreértelmezik, hiszen valóban csúnyán félre lehet érteni bármit, ha csak egy dolgot fiygelünk, vagy egy alkalomról akarunk következtetéseket levonni.


Azt neked kell(ene) érezned, hogy szeret-e a barátod..

2018. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!