Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelent meg az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent meg az életemben ismét?

Figyelt kérdés

2016nyarán a párom becsajozott, tönkrement a kapcsolatunk, ekkor én a legjobb barátnőm öccse karjában kötöttem ki, 2alkalommal voltunk együtt, nagyon jól éreztük együtt magunkat de abba maradt, érezhető volt hogy nem is illünk össze és a barátnőm sem díjazta! Én ősszel ismét kibékültem a párommal, ő erről nem szerzett tudomást, bár ismerik egymást.... nekünk azóta született egy kislányunk és próbálunk családként élni bár sokszor vannak nézeteltérések, én vágyom több szeretetre és örülnék ha naponta ölelgetne csókolgatna és nem csak két hetente szeretkeznénk!

Na a barátnőm öccse rám írt, majd hívogatott, rengeteget beszélgettünk mindenről, éreztem megint akar tőlem valamit, én nem említettem neki hogy ez a kapcsolat nem pont a legboldogabb, de ő ráérzett mert mondta ha együtt lennénk jobb lenne a kapcsolatom a párommal mert olyan lelkiismeret furdalásom lenne hogy jobban szeretném!

Igazából nem akarok hűtlen lenni, mivel egésznap a lányommal vagyok jól esik beszélni valakivel, de fogalmam sincs mi célja hogy feltűnt!


2018. máj. 16. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp nincs dugható luk kéznèl. Ennyi, semmi több.
2018. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar csak dugni. Neked megérné? Szerintem felejtős a pasi...
2018. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen mi ez a duma, hogy ha együtt lennétek jobban szeretnéd a párodat a lelkifurdalás miatt?????? Ilyet még a büdös életbe nem hallottam. Ekkora hülyeséget.. Nagyon gáz. Ő csak szexelni akar, de az is borzasztó gáz, hogy nem tartja tiszteletben, hogy neked családod van, ha másért nem is, legalább azért, mert a tesója legjobb barátnője vagy. Ezzel az emberrel én szóba se állnék. Inkább a pároddal rendezd a kapcsolatod!
2018. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogalmas sincs mi a célja... Sokszor esel még pofára kedves kérdező az életben, ha ennyire egyértelmű dolog sem világos.

Szexet akar. Ennyi.

2018. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg elég egyértelmű. Éppen nincs kivel szexelnie, én is így gondolom.


Ne légy naiv! Volt egy testi kapcsolatom pár éve, egyikőnknek sem volt senkije. Aztán vége lett, majd neki is és nekem is lett kapcsolatunk. Nemrég rám írt a közösségi oldalon, én meg naivan elkezdtem vele beszélgetni munkáról, hogyvagyról meg mindenféle hétköznapi dologról, aztán egyszercsak derült égből villámcsapásként feltette a kérdést, hogy emlékszem-e milyen jókat szexeltünk és hogy volna-e kedvem megismételni?


Szóval ne kergess ábrándokat.

2018. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy nem voltam világos, de neki mindig akad valaki, ezért sem gondolnám hogy arra vágyik.... másrészt nem Magyarországon van hanem külföldön. Szeretném hozzá tenni hogy nekem nincs vele tervem, jó volt szép volt de annyi volt! Nekem sem időm se "gusztusom"
2018. máj. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!