Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az természetes h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az természetes h ha vkik együttjárnak de nem kézenfogva mennek az utcán?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előfordul. Ők tudják, hogy összetartoznak, ott van köztük a kapocs, és ezt nem feltétlenül kívánják a külvilág felé közvetíteni.
2018. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért kellene kézenfogva járni??
2018. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, hogy nem fogtuk egymás kezét az exemmel.
2018. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatom elején fontosnak tartottam.. “fogd meg a kezem, már nem szeretsz?” típus voltam. Utólag bevallom vicces és szánalmas voltam, persze nem csak ezért. De így 5 év után elég ritkán járunk kézenfogva. Szeretjük egymást minden nagyon happy, csak nem fontos fogni egymás kezét. Nem tudok értelmes választ adni rá.. de igen, természetes, ha nem fogjátok mindig egymás kezét.
2018. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 peca1000 ***** válasza:
50%
Fura. Én 12 éve vagyok együtt az asszonnyal, de fogjuk egymás kezét, hiába múlt el régen a szerelem.
2018. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pont ez az érdekes h az én kezemet mindig fogta az utcán de a mostani nőjének nem. És nem is látni őket együtt az utcán. Csak ha munkábol mennek ha. Velem sokat járt kifelé.
2018. máj. 17. 16:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebből azért ne vonj le messzemenő következtetéseket :D Mi is inkább az elején, első 1-2 évben fogtunk folyton egymás kezét. Aztán kényelmi szempontból elmaradt (25 centi van köztünk és így kényelmetlen, nyáron izzad, télen fázik az ember keze), de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretjük egymást.
2018. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez önmagában nem feltétlenül jelent semmit, lehet a különböző magasságok miatt nem kényelmes, vagy valakinek nagyobb/kisebb a tenyere, mint ami kényelmes lenne vagy bármi...

Nem feltétlenül jelent semmi olyat hogy rossz a kapcsolat, csak mert ők nem szokták fogni egymás kezét.

2018. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem fogjuk egymás kezét. Egyikünk sem igényli. Egyszerűbb ismerős meg is szólt, hogy milyen szerelem ez? Egy olyan ember, aki simán csalja az asszonyt, de a kézfogás mindent megold.
2018. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Párja válogatja.

Mi sem fogjuk egymás kezét az utcán. Még a rózsaszínfelhős isdőszakban sem fogtuk. Néha egymásba karolunk.

Kényelmesebb így.

Egyébként szuper a párkapcsolat, az intimitással sincs semmi gond köztünk.

Az exemmel meg kézenfogva jártunk többnyire. Ott meg akadtak ám gondok...

Ne következtess ebből semmire.

2018. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!