Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi milyen indíttatásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi milyen indíttatásból szórakozik egy lánnyal? (semmit se haladunk)

Figyelt kérdés

Abban az esetben ha biztosan nincs gyereke/felesége, biztosan tudom ki, és heteró. Nem is félős, nemrég írta hogy küld puszit a vállamra. Vicces, kedves, de nem randizunk.


Csak figyelemre vágyik? Ha ez van benne, akkor általában mennyi idő után szívódik fel?



2018. máj. 19. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne várd meg, míg felszívódik. Inkább te koptasd le.
2018. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak teszteli a hódítóképességét: a randira híváson, a tettek mezejére lépésen innen mindent bevet, amit helyénvalónak gondol egy nővel szemben. Viszont konkrét soha nem akar lenni. Ez aféle egotuning, a férfiúi hiúság legyezgetése, turbó az önbizalomnak.
2018. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Az ilyen embereket amúgy falhoz kéne b*szni. Akik így szórakozgatnak mások érzéseivel..
2018. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Az a baj, hogy valamiért mégis sikerül a nők érzéseit felkorbácsolniuk, mesterei az érzelmi hullámvasút fortélyainak.
2018. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok. Oka hogy ezt csinálom:


- Nem olyan rég nagyot változott az életem és kevés a szabadidőm

- A munkatársamról van szó, kellemetlen lenne, ha félreérteném a "jeleket" és csak barátkozna... Minden nap összefutni vele bent egy visszautasítás után...

- Nem telt el még olyan sok idő a szakításom óta. Valamelyest még bennem van a dolog

2018. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 kevés idő-> semmit se akarsz?
2018. máj. 19. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:

De igen, minnél többet látom és beszélek vele annál jobban tetszik nekem.

Azt arra írtam, hogy nem tudok mindig írni neki (bár mi nem nagyon szoktunk facen beszélgetni)

Valami egyértelműbb jel kellene, hogy nem csak barátkozni akar. A szakítás az exemmel még bennem van, és nincs miatta túlcsordúlva az önbizalmam, rosszul esne a visszautasítás, ráadásul nap mint nap összefutni vele bent szintén nem lenne kellemes.

2018. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te hívtad randizni és visszautasította?
2018. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Unatkozik, de nem akar semmit. Miért szívódna fel, ha ezzel elüti az időt?
2018. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez csak duma! Sok ilyen van! Nagy a pofája, de ha aláfekszel is meghátrál. Írta! Tehát még életben nem láttad! Ez így semmi!
2021. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!