Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez után mit akar tőlem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez után mit akar tőlem, miért írogat? Tényleg ennyire bonyolult megérteni, hogy nem akarok vele beszélni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel beszélgettem facebookon, szegről-végről ismerjük egymást amúgy régóta - egy suliba jártunk anno, bár akkor nem nagyon beszélgettünk, utána találtuk meg egymást, egy ideje már chatelgetünk, nem konkrét ismerkedés-randizás a dolog, hanem mindenféléről beszélünk, de érezhető, hogy többet akar.

Pár napja kiderült, hogy elvették a jogsiját, mert részegen vezetett.

Nálam ez az a dolog, amit abszolút nem tudok és nem is akarok tolerálni, volt már pár ember akiről megtudtam, azonnal megszakítottam velük a kapcsolatot, zéró tolerancia van nálam ebben a témában.

Ezt vele is közöltem (gondoltam nem csak úgy szó nélkül lelépek), mire még neki állt feljebb, és nekiállt magyarázni az igazát, meg rinyálni, hogy most emiatt a "hü lyeség" miatt nem akarok vele beszélni. Persze egyből letiltottam.

Azóta nekiállt írogatni sms-ben, meg Battle.net-en, meg haverja facebookjáról, még instagramon kommenteket is írogat, meg ahogy csak tud, próbálkozik.

Ennek mi értelme? Valóban ennyire bonyolult és érthetetlen lenne, amit mondtam? Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy lekopjon végre? Meg fogja unni magától?


2018. máj. 23. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekben általában azért nem érti meg a lerázást a másik fél, mert a személyiség nem zsákbamacska, hanem már az ismerkedés elején látszik. Az emberek nem csinálnak random személyiségidegen dolgokat, szóval már eleve lehettek a viselkedésében problémás dolgok, amiket toleráltál. Úgy gondolja, hogy majd ezt is tolerálod.
2018. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kéne mindig mindent megmagyarázni. Elég lett volna, ha megtartod magadnak a véleményed és szimplán innentől leszarod. Felesleges letiltogatni meg ilyenek...
2018. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem mindenki érti, hogy milyen korrektnek lenni a másik féllel.
2018. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Ez nem a korrektségről szól, nem voltak elkötelezve egymás iránt meg semmi ilyesmi. Egy ilyen alakkal amúgy sem veszít sokat a kérdező.
2018. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4: A korrektség pont arról szól, hogy mindenféle elkötelezettség vagy elvárás nélkül megtiszteled annyira a másikat, hogy közlöd vele, ha nem akarsz vele beszélni, hogy miért nem.
2018. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!