Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, férfi téma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, férfi téma?

Figyelt kérdés

Megkérnélek titeket, hogy írjatok le 5 dolgot amit szerettek a férfiakban és 5-öt, amit utáltok.

És legyetek szívesek az életkorotokat is leírni a végén

Köszönöm :)


2018. máj. 23. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Szeretem: a farkukat.

Utálom: azt, hogy leginkább ez vezérli őket. Haha.

2018. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Hogy férfi, hogy erősebb, hogy van benne védelmező ösztön, ami nekem a legfontosabb hogy mentálisan stabil, kedves másokkal, toleráns, izléses, kellemes megjelenésű, egyszóval prezentálható. És ennek semmi köze a testi adottságaihoz.

40n

2018. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nagy általánosítással:


Amit szeretek:

1 hogy mindig erősebbek fizikálisan mint én, ez olyan biztonság érzetet ad. Ha szomorú vagyok, rögtön előjön az óvó-védő ösztön a legtöbbjükből.

2 hogy álltalában veszik a lapot és magas labdákat is lehet dobni. Nem sértődnek meg

3 van bennük egy szűnni nem akaró imádat a nők iránt. (szerintem mi nők, nem rajongunk így a férfiakért, csak azért az egyért aki tetszik)

4 együtt olyanok mint a rossz gyerekek (ami egyébként néha azért idegesítő is lehet)

5 ha egy nő kedveskedik velük, olyanok lesznek mint a kisgyerekek, imádják a babusgatást. Ez egy egyébként férfias pasinál valahogy aranyos.


Amit nem:

1 Sokuk humora megragad az altestieknél, ami nekem 12 éves korom óta nem viccess, ők meg órákig képesek röhögni rajta

2 Legtöbbjük képtelen az apróbb részletekre figyelni, vagy úgy használni egy közös helyiséget, hogy mások érdekeit is nézze

3 egymás között folyton osztályozzák az előttük elhaladó nőket, minden kis hibán röhögve, aztán nem értik, mi bajom a külsőmmel...mert az a fránya média

4 ha többen vannak együtt, elindul a harc az alfa pozícióért. Nem hallgatják meg a másikat, a lényeg, hogy ők elmondják, amit akarnak.

5 Azt mondják, az okos nőket szeretik, de persze csak azzal az el nem ismert kitétellel, hogy náluk ne legyen okosabb (és ne keressen többet stb.)

2018. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Kedves 3-as ez inkább a környezetedre igaz általánosan sem mint a férfi nem többségére.
2018. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha olyan férfiakról beszélünk, akik nekem bejönnek általában:

-Tetszik: intelligencia, udvariasság, felelősségvállalás, családcentrikusság, jó illat

-Nem tetszik: érzelmi érzéketlenség, szemellenzősség, túlzott makacsság, szülőktől leválás nehézsége, mélyen tudat alatt ott rejtőző hímsovinizmus (ezt arra értem pl, hogy eszük ágában nincs nekik otthon maradni szülés után a gyerekkel még akkor sem, ha racionális okokból ez lenne indokolt például mert a nő többet keres náluk)


23/N

2018. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem olyan dolog, hogy amit en bloc a férfiakban utálok/szeretek, nincs, de tendenciák vannak.


Amit szeretek:

1. A többségük elég segítőkész, aminek nagy hasznát veszem, mert a 156 centimmel sokszor nem érek el magasan levő dolgokat, nem vagyok túl erős sem... tehát minden olyat, hogy leveszik nekem a legfelső polcról a tejet, megtartják az ajtót, nagyon értékelek.

2. A humoruk. Sok humoros nőt is ismerek, de humoros férfit többet.

3. Határozottság, ambiciózus természet, dinamikusság.

4. Párkapcsolatban az, hogy van egy plusz biztonságérzetem mellette... egyrészt azért, mert szeret és számíthatok rá, másrészt meg fizikailag is.

5. Az, hogy sokszor egyszerűbben gondolkoznak és nem csűrik-csavarják a dolgokat ezerszer, mielőtt döntenek. Ez van, amikor rossz, de sokszor jó tud lenni, hogy lazábbak.


Dolgok, amiket utálok:

1. Amikor az életben semmit el nem ért pasasok verik a mellüket, hogy a férfiak így meg úgy jobbak, ezért a hímsovinizmus normális dolog. (ilyenekre gondolok, amikor nekem, a 2diplomás középvezető nőnek a segédmunkás alkesz Józsika magyarázza, hogy a férfiak okosabbak, mint a nők, és ennyi)

2. Amikor nem veszik komolyan azt, hogy egy nő traumatikusan éli meg, ha kérés nélkül letapizzák vagy ha 1-2 határozott leépítés után is követik őket. Sőt ez nem is zaklatás, különben is örüljenek, hogy vki meg akarja őket b...ni, mert sok szeeeegény férfinek még ez sem jut. Ill. hogyha vki csinosabban öltözik fel vagy nagyobb mellel nem garbóban nyomul, akkor úgy kell neki, biztos ő is akarta.

3. Hogy az egyenjogúságból a nekik tetsző dolgokat kimazsolázzák, a többi meg maradjon a régiben (a nő fizesse a randin a részét, menjen el dolgozni... de "ő csinálja a házimunkát is egészben, mert az nőies, ne kérjen engem férjül, mert akkor elveszi a férfiasságom, és én nem fogok otthon maradni a gyerekkel akkor sem, ha a nőm jobban keres, mert kiröhögnek a haverok és megsérül a férfiúi büszkeségem"

4. Amikor anyuci a szent, és akkor is nyíltan anyu mellé állnak, ha az tényleg ok nélkül iszonyat undorító módon viselkedik a párjukkal.

5. A kettős mérce a megcsalással, szabados életmóddal, ivással, káromkodással kapcsolatban. Hogy jaj, a férfi az menő, férfias, normális, ha lerészegedik, ha végigdugja a fél várost, elhagyja a családját stb., de a nő ugyanabben a helyzetben egy szutyok féreg.

(félreértés ne essék, nem támogatom egyik fél részéről se pl. a megcsalást, de sztem ugyanolyan undorító akkor is, ha nő teszi, meg akkor is, ha férfi)


28N

2018. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem ha:

-erősek

-védelmezők

-lazák/talpraesettek

-humorosak

-közvetlenek


Nem szeretem:

-ha visszaélnek az erejükkel

-ha fölényeskednek/ledegradálnak mert "csak egy nő vagyok"

-ha az hülyének néz(pl. ha tényleg okosabb nálam és az érezteti h én nem tudok semmit és ő az istencsászár)

-ha igénytelen

-ha kihasználja a jószívűségem

2018. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem bennük:


1. Humor. Az enyém elég erős és pl a nők egyáltalán nem értékelik, de a férfiakkal meg jól el lehet hülyéskedni, mert tényleg nem sértődnek meg.


2. Mellettük nő lehetek. Szép, csinos, kedves, lágy. Mert értékelik. Nem irigykednek, nem tesznek megjegyzéseket. És jó érezni h szeretik ha nő vagyok.


3. Gyakorlatiasság. Pl a páromnál is...én tök sokszor elveszek a részletekben és a fejem szétáll épp annyi mindenre kellene figyelnem. Aztán jön ő...és pikkpakk, kész.


4. Segítőkészség. Én azt tapasztaltam h azért az átlag -utcán látom- férfiak 90%a segít a bajba jutott hölgynek. Meg csak amúgy is másoknak.


5. Melegszívűség. Ez az ami miatt a legjobban szeretem őket. Szerintem egy férfi soha nem tudna olyan kegyetlen, jéghideg, számító és rosszindulatú lenni mint pl egy nő adott esetben.


+1 Bambaság. Néha annyira bambák és egyértelmű dolgokra nem jönnek rá hogy nevetnem kell. De olyan aranyosak olyankor, muszáj szeretni őket.


+2 Szex. A farkukat én is szeretem mint az első válaszoló, de azon kívül is, szeretek örömet okozni az ágyban. Szeretem h ők is szeretnek szexelni. (Most nem úgy értve h mindenkinek, csak pl a barátomnak)


Nem szeretem bennük:


1. Hiszti. Néha hisztisek mint egy kisgyerek.


2. Ostoba férfiegó. Kinél hogy jön ki de mindegyikben ott van.


3. Siránkozás. Neee azt az egyet ne. Tegyen ha vmi nem tetszik neki.


Több nem jut eszembe :D


25/L

2018. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
3-ig birtam olvasni, mert koran van, de nagyreszt igaza van, foleg a rosszakkal kapcsolatosan. F
2018. máj. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!